Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież A3 pod okiem kamer


czreq

Rekomendowane odpowiedzi

Drzwi sforsowane lamakiem,zegary wpiete swoje ,z zakodowanym kluczem,do tego wymieniamy całą stacyjke/wkład i tyle .do odkrecenia 2 srubki.wiem bo prawie straciłem tak gofra mk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale smieje sie z niekompetencji miejscowej strazy miejskiej i policji a nie ze komus buchneli samochod :wink:

A poza tym to wiem ze te kamery napewno dzialaja kiedys sie o tym przekonalem na wlasnej skorze jak policja po 2 minutach przyjechala ale to bylo w dzien.

Nie wydaje mi sie zeby nie bylo dyzuru bo tam zawsze ktos siedzi na komi jak przyjmuja zgloszenia w nocy, predzej ktos sobie drzemke ucial niedlugą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodowcami to oni nie byli ,i jeszcze uwage na siebie ściągali,ale fakt faktem udało im się!!!

kiedyś ukradli auto znajomemu ale uratował go fakt ,ze złodzieje porzucili auto po 5km z powodu braku paliwa hehehe szczęście w nieszczęściu heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że w użyciu bylo gniazdo OBD.Licznika nie wyjmowali.Pewnie włożyli do gniazda urzadzenie co robi 'immo off". A wystarczyło zmienić piny w OBD i auto by nie znikło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że w użyciu bylo gniazdo OBD.Licznika nie wyjmowali.Pewnie włożyli do gniazda urzadzenie co robi 'immo off". A wystarczyło zmienić piny w OBD i auto by nie znikło :decayed:

Ta 2 min i nie trzeba wyjmować już licznika,sam widziałem takie coś na oczy.

Ja bym im w centrum miasta odrąbał obie dłonie i jeszcze ku**s...zabrał możliwość pobierania renty:kwasny:

Mi też w tamtym miechu włamal sie do autka,szmaciarz zabrał może z 30zł w drobnych,parę pierdółek ale rozpieprzył zamek,porysował drzwi.

Ale na szczęście moje i kilku innych poszkodowanych jak grzebał w moim aucie to ktoś go przyuważył zadzwonił na pały i zgarnęli hermana zaraz po tym fakcie.Autko stało 3 metry pod moim oknem a była to dopiero 23godzina:facepalm:

Ja tam osobiście bym nie dzwonił tylko złapał za "kijka"policzył mu kości potem zadzwonił na policję że złapałem złodzieja.

Wiem pewnie nie byłoby kolorowo ale wiem że w większości przypadków uchodzi to skurw...na zimno:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera straży miejskiej służy do nadzorowania.

Czy tak na dobrą sprawe trochę to żależy od ich widzimisię jak zareagują.

Bo mogą to zwyczjanie zlać i poinformować że byli zajęci innymi interwencjami,jak to ma miejsce z policją.

Straży miejskiej nie powinno być,powinni jej zabronić funkcjonowania bo ich działania ograniczają się tylko do wystawiania mandatów.

Nadmienie że straż miejska rządzi się innymi prawami i nie musi przechodzić takich szkoleń jak policja.

(nie jestem jednym ani drugim ale kiedyś byłem poszkodowany,dysponowałem nagraniem vid. z monitoringu miejskiego niestety postepowanie zostało umożone mimo posiadanych danych delikwenta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kure... problematyczno- beznadziejno skurwi.. czyn kraść auto. Weź tu rezaj. Każdej nocy się kładziesz z myslą Jebak... wezmo czy niewezmo.

Dla kumpla też zawinieli A3 8P z Pruszkowa, na pełnym koksie.( 3 lata modził)

Mówił że nie wezmo bo zna tutejszych ,,rządzących,, a po za tym ma dodatkowe zabezpieczenia.

Ostatnio zdz. i mówi: Zajeba.. z pod nosa fure.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia, tyle czasu otwierali ,potem jeszcze dłużej odpalali a na koniec jedną furą popychali drugą i wszystko pod czujnym okiem kamery :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze akurat akcja była w zasiegu kamery, nie znaczy ze ktoś siedział przed monitorem i to ogladał zajadajac popcorn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że w użyciu bylo gniazdo OBD.Licznika nie wyjmowali.Pewnie włożyli do gniazda urzadzenie co robi 'immo off". A wystarczyło zmienić piny w OBD i auto by nie znikło :decayed:

Ta 2 min i nie trzeba wyjmować już licznika,sam widziałem takie coś na oczy.

Ja bym im w centrum miasta odrąbał obie dłonie i jeszcze ku**s...zabrał możliwość pobierania renty:kwasny:

Mi też w tamtym miechu włamal sie do autka,szmaciarz zabrał może z 30zł w drobnych,parę pierdółek ale rozpieprzył zamek,porysował drzwi.

Ale na szczęście moje i kilku innych poszkodowanych jak grzebał w moim aucie to ktoś go przyuważył zadzwonił na pały i zgarnęli hermana zaraz po tym fakcie.Autko stało 3 metry pod moim oknem a była to dopiero 23godzina:facepalm:

Ja tam osobiście bym nie dzwonił tylko złapał za "kijka"policzył mu kości potem zadzwonił na policję że złapałem złodzieja.

Wiem pewnie nie byłoby kolorowo ale wiem że w większości przypadków uchodzi to skurw...na zimno:facepalm:

w kazdym cywilizowanym kraju to by przeszło jakbyś kijem go zdzielił ale gdzie ty żyjesz?...przecież ty byś go połamał a on podałby cie do sądu i jeszcze bys mu odszkodowanie płacił a on śmiałby ci sie w pysk..taki kraj chłopie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że w użyciu bylo gniazdo OBD.Licznika nie wyjmowali.Pewnie włożyli do gniazda urzadzenie co robi 'immo off". A wystarczyło zmienić piny w OBD i auto by nie znikło :decayed:

Ta 2 min i nie trzeba wyjmować już licznika,sam widziałem takie coś na oczy.

Ja bym im w centrum miasta odrąbał obie dłonie i jeszcze ku**s...zabrał możliwość pobierania renty:kwasny:

Mi też w tamtym miechu włamal sie do autka,szmaciarz zabrał może z 30zł w drobnych,parę pierdółek ale rozpieprzył zamek,porysował drzwi.

Ale na szczęście moje i kilku innych poszkodowanych jak grzebał w moim aucie to ktoś go przyuważył zadzwonił na pały i zgarnęli hermana zaraz po tym fakcie.Autko stało 3 metry pod moim oknem a była to dopiero 23godzina:facepalm:

Ja tam osobiście bym nie dzwonił tylko złapał za "kijka"policzył mu kości potem zadzwonił na policję że złapałem złodzieja.

Wiem pewnie nie byłoby kolorowo ale wiem że w większości przypadków uchodzi to skurw...na zimno:facepalm:

w kazdym cywilizowanym kraju to by przeszło jakbyś kijem go zdzielił ale gdzie ty żyjesz?...przecież ty byś go połamał a on podałby cie do sądu i jeszcze bys mu odszkodowanie płacił a on śmiałby ci sie w pysk..taki kraj chłopie..

A kto by powiedział że to on by wiedział od kogo dostał????

Lejesz goscia za rogiem tak zeby nie było świadków,potem dzwonisz na pały ze ktoś wrąbał Ci się do auta i poszedł tam i tam a pały na 100 znajdą delikwenta z gadzetami i dodadzą sobie 2do 2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...