Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Światełko drzwi - powinno świecić czy to odblask?


tklimczak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proste pytanko :) - czy światełka w drzwiach powinny świecić czy to są odblaski? Mi nie świecą:) Ale w tylnej klapie po otwarciu świeci. Auto jest z grudnia 2005r. Wypowiedzcie się koledzy jak to jest w waszych a4 b7:) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były tez same odblaski , brak instalacji tylko zaślepka , niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co widziałem na ebay'u to oprawkę lampki, taka sama jest od spodu tapicerki do oświetlenia jak wychodzisz, kabelki podłączyć do lampki sufitowej (mój plan) i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 swieca tylko jak auto ma pakiet oswietlenie.

kabelki podłączyć do lampki sufitowej (mój plan) i gotowe.

no plan za***isty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 swieca tylko jak auto ma pakiet oswietlenie.

A Tobie się nie świecą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja nie mam pakietu "light" staram się rzemieślniczą metodą stworzyć podobieństwo takiego pakietu :):polew: żartuję

zakładaj jedną wilką świetlówkepod sufitem i bedziesz miał pakiet oświwtlenie :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są odblaski w tej wersji.......

byście coś koledze podpowiedzieli a nie drwicie chłpaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są odblaski w tej wersji.......

byście coś koledze podpowiedzieli a nie drwicie chłpaki

no właśnie coś środowisko się nerwowe zrobiło....

koledzy jak macie coś takiego w autach i wiecie czy instalacja jest w każdym a tylko trzeba zrobić jakiegoś małego "moda" :) to opiszcie - tym co nie mają będzie miło:) w tym i mnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie, raz zapytałem w ASO i powiedzieli, że instalacja powinna być tylko lampki nie ma, wg. gostka Audi robi różne pakiety i ze względów na oszczędności nie bawią się w montaż aut z instalacją lub bez, trzeba zdjąć boczek i zobaczyć na żywca czy są jakieś wolne potencjały na podłączenie lampki zamiast odblasku, ja jakoś nie mogę się za to zabrać od 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie, raz zapytałem w ASO i powiedzieli, że instalacja powinna być tylko lampki nie ma, wg. gostka Audi robi różne pakiety i ze względów na oszczędności nie bawią się w montaż aut z instalacją lub bez, trzeba zdjąć boczek i zobaczyć na żywca czy są jakieś wolne potencjały na podłączenie lampki zamiast odblasku, ja jakoś nie mogę się za to zabrać od 1,5 roku.

jak coś będziesz wiedział na pewno to napisz wtedy to juz byłaby prosta sprawa z oświetleniem zamast odblasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...