Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym przedstawić Wam swoją Audi A6, w moich rękach od roku - sporo czasu zajęło odchwaszczanie auta po poprzednim właścicielu. W tej chwili nie jest jeszcze idealnie, szczególnie w kwestii wizualnej, ale powoli dążę do zamierzonego efektu. Nie jest to samochód na zloty, a do codziennej jazdy, więc gwinu i 18 cali nie będzie, natomiast delikatne poprawianie fabryki jak najbardziej.

Model: A6 C5
Silnik: 1.9TDI 110KM AFN+ (w ten chwili 140KM)
Skrzynia: 5-biegowy manual
Rocznik: 1997


Wyposażenie:
- ABS
- 4 x AIR BAG
- el. szyby z przodu i z tyłu
- el. sterowane i podgrzewane lusterka
- Climatronic dwustrefowy
- wspomaganie kierownicy
- centralny zamek + sterowanie w kluczyku
- oryginalne alusy 16' z C6
- dzielona tylna kanapa
- kierownica trójramienna
- czarna skórzana tapicerka
- grzane kubełkowe fotele
- podłokietnik z przodu i z tyłu
- czujniki cofania


Plany i modyfikacje:
- tempomat ZROBIONE :cool1:
- ręczny w skórze ZROBIONE :cool1:
- polerka całego auta ZROBIONA :cool1:
- malowanie dokładek w kolor
- zmiana dekorów na carbon ZROBIONE :cool1:
- zmiana podświetlenia na LED
- felgi 17 cali ZROBIONE :cool1:
- nagłośnienie Bose ZROBIONE :cool1:
- -40mm przód/tył ZROBIONE :cool1:
- delikatna lotka z tyłu
- Navi Plus + polskie menu ZROBIONE :cool1:
- ringi w zegarach ZROBIONE :cool1:
- pomalowane na ciemno przednie lampy Hella ZROBIONE :cool1:
- lusterka InPro chrom WRÓCIŁA SERIA :decayed:

- chip na 140KM ZROBIONE :cool1:


Zdjęcia:
3f8bc3ead8a8918dm.jpg7ce2985adb303cf8m.jpg0c966ebd9df7f319m.jpg184b11a2a9c104fam.jpg


Na bieżąco można również śledzić postępy przy samochodzie na moim profilu Driiive: Audi A6 C5 '97 by Murdzi


22.04.2014
Mały wypad rekreacyjny - udało się złapać dobry kadr. Solar na froncie naprawdę dobrze się komponuje z fioletowym nadwoziem.

9695e7b4f518b28am.jpg

06.08.2014

Mała aktualizacja tematu oraz kilka nowych fotek. Auto trochę się zmieniło...

th_4_zps1b781dd9.jpgth_3_zpsdbeaa176.jpgth_2_zpsaad3db91.jpgth_1_zps4bbbc0e2.jpg

17.08.2014

th_1535647_823492467690427_2616444027631
Założyłem ori nagłośnienie BOSE. Gra jak należy.
27.09.2014
Chip zrobiony, auto pięknie lata!

Edytowane przez Murdzi

Opublikowano

Chyba zawsze juz bedzie mi sie podobał w sedanie, ta dupka jest piękna w tym aucie

Powodzenia

Widze podejście zdrowe- to nie auto na złoty- i masz racje

Niskie i sztywne zawieszenie to zło, niestety sam tego doświadczam teraz

Opublikowano

Popieram kolegę co do tyłu samochodu :wink:

Powiedz mi jak ze spalaniem u Ciebie? Zawsze mnie zastanawiało jak w takiej dużej budzie radzi sobie 110 konny 1.9TDi

Opublikowano
Popieram kolegę co do tyłu samochodu :wink:

Powiedz mi jak ze spalaniem u Ciebie? Zawsze mnie zastanawiało jak w takiej dużej budzie radzi sobie 110 konny 1.9TDi

Mi właśnie tył totalnie nie podoba sie:decayed:

Nie jest tak źle przecież A6 nie waży 500kg wiecej od A4:wink:

Dawaj dokładki kolor optycznie obniży Ci auto.

Ogólnie gratki,bezawaryjności:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Spalanie? Zaskakująco małe. Bez oszczędzania w okolicach 6 litrów, na trasie jadąc eco, tzn. hamując silnikiem, 80km/h etc. zszedłem do 3,5l/100km :shock3: 110KM radzi sobie, ale wystarcza jedynie do spokojnej jazdy. Poza tym, bardzo mocno czuć różnicę, gdy robi się gorąco na dworze, intercooler nie wyrabia niestety.

Opublikowano

Na fisie to na fisie, mówi o realnym spalaniu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Toć mówię, spokojnie w 6 litrach się mieszczę wg. tego co w baku a nie na FISie. Tankuje Vervę.

Opublikowano

No to ładnie :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wg. mnie to zasługa felg 16 i opon 205.

Dawno nic nie pisałem, auto sporo się zmieniło. Wskoczyły sprężyny H&R i amortyzatory Sachs Advantage oraz całe zawieszenie Master Sport. Auto prowadzi się bajecznie. Do tego doszły ori 9 ramienne 17 z praktycznie nowymi oponami Pirelli P6000. W zeszłym tygodniu była mała polerka lakieru, trochę odżył, bo przez tyle lat chyba nikt go wcześniej nie ruszał. W środku tymczasowo okleiłem dekory na czarno, na dniach wpadnie carbon. Zamówiłem również całe nagłośnienie BOSE, dzisiaj dotarł do mnie adapter AUX, czekam także na tempomat i kilka innyc bzdur.

Innymi słowy, skromny bo skromny, ale w mojej ocenie całkiem sympatyczny daily car :)

Parę aktualnych fotek:

th_4_zps1b781dd9.jpgth_3_zpsdbeaa176.jpgth_2_zpsaad3db91.jpgth_1_zps4bbbc0e2.jpg

Dzisiaj trochę porezałem, wpadły karbonowe dekory:
th_zdj1190cie1_zps53f1c037.jpg

Edytowane przez Murdzi

Opublikowano

Gdzie tu karbon bo nie widzę ? :P

Opublikowano
  • Autor

Reggi, przecież nie ori, oklejane folią. Ori nie było w wersji bez quattro :)


Obecnie fura wygląda w środku tak:
th_1535647_823492467690427_2616444027631
Założyłem ori nagłośnienie BOSE. Gra jak należy.
Opublikowano

Reggi, przecież nie ori, oklejane folią. Ori nie było w wersji bez quattro :)

Obecnie fura wygląda w środku tak:
th_1535647_823492467690427_2616444027631
Założyłem ori nagłośnienie BOSE. Gra jak należy.

Powoli doprowadzasz do normalnego stanu :banan::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

W środku jeszcze tempomat czeka na montaż i lusterko fotochrom oraz nowe klamki wewnętrzne + kratki nawiewów z S6. Ogólnie pomalutku do przodu idzie temat z samochodem, chociaż jeszcze sporo do zrobienia mnie czeka...

Fotochrom wyrezany:
th_10577194_824576507582023_550013496442

Edytowane przez Murdzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolego instalacje od fotochromu ciagnales slupkiem czy podpiales sie pod lampke?

Opublikowano

fajna sztuka :) 110PS daje rade? jeździłem tym modelem ale z 2.5 TDI z 97r i przyjemnie ciągnął ten silnik mimo najechanych 530tyś

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podpinałem się pod lampkę, bardzo prosta operacja. Na dobrą sprawę wystarczą 3 kable.

110KM daje sobie radę, dramatu nie ma, ale na bank auto będzie chipowane, bo przy wyprzedzaniu trochę więcej mocy nie zaszkodzi.

Opublikowano

a przy lampce pojawia sie napiecie po kluczyku? Bo przeciez na stale nie podlacze bo samo niepotrzebnie bedzie dzialac


ja tez mialem 110 ale pojechalem od razu na chipsa bo malo bylo a teraz wpadlo jeszcze turbo AWX i niedlugo jade na program pod te graty ciekawe ile wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

Robiłem wg. tego opisu i działa bez problemu. Jak zamkniesz furę to po zgaśnięciu lampki znika też i plus.

http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=38231

Opublikowano

ok jak bede sie za to zabieral to napisze do Ciebie co i jak

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy.

A żeby nie było off topu, wpadły wczoraj nowe filtry powietrza i kabiny, w sobotę wymiana oleju na Motula 6100 10W40 + filtr oleju i paliwa. Z technicznych tematów zostanie jedynie rozrząd na jesień...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.