Skocz do zawartości
IGNOROWANY

może jakaś porada? passat b6


treczKu

Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego nigdy już nie kupię samochodu z grupy VAG . Miałem Audi i pamiętam ile mnie on kosztował nerwów i pieniędzy. Co to za badziewna marka która nawet nie potrafi zamontować w swoich samochodach normalnego licznika ( moje słynne migające gówno JAEGER) . Audi taka technika, a polegli nawet na głupim potencjometrze w radiach Chorus.

Odkąd przesiadłem się na starego legendarnego japońca wymieniam tylko olej, filtry i łączniki w zawieszeniu.

A jak chciałem od Ciebie odkupić b5 to igła niby była:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chciałem od Ciebie odkupić b5 to igła niby była:facepalm:

No jak już w nią władowałem kilkanaście tysięcy to była igłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam Toyotę dopiero zmiękniecie po japoncu. Toyota tez się już skończyła. Takie czasy i mowa o max 6 letniej a nie starych.

akurat toyota silniki ma b.dobre wpadki sie zdarzaja jak wszedzie ale napewno nie tyle co u vw......ale toyota tych silnikow za wiele nie ma ,tak samo jak modeli aut...chyba w tym momencie najlepiej radza sobie hybrydy......z elektryka wg.mnie niema w nich problemow akurat siedze w tym w toyocie i powiem ze nie za wiele mam co robic,glownie jakies drobnice....... 1 ale w zyciu toyoty bym niekupil bo jest nijaka jak dla mnie,plastyki,materialy sa tak samo kiepskie jak wiekszosci teraz aut, a design poprostu slaby niestety jak dla mnie....tyle ze toyoty szybko sie rozbiera np.w nowym priusie moge sciagnac deske rozdzielcza w 15-20min....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...