Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana żarówek postojowych jaki typ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukałem i mało znalazłem

Zaczęła mrugać lewa postojówka to domniemam że to dioda LED świecą na jasny niebieski tak jak xenon

czy to będzie typ H6w ?

Jeżeli wyjmę i nie będzie modelu żarówki to czy możecie jakieś polecić aby barwa była podobna do xenona?

W aucie mam xenony

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Etka prawde Ci powie

N10445502 H6W 12V6W

Opublikowano

Żadna żarówka nie będzie podobna do xena.Kup w motoryzacyjnym led do postojówek i będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam i świecą na jasny niebieski powiem że ładnie się łączy z xenonem ale co to za ustrojstwo to jak wyciągne to sie dowiem:) długi week przed nami to moze coś po rezamy

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 16:59 ----------

po wyjęciu okazało się że są to W5W a nie H6W

Opublikowano

Powinna być H6W (asymetryczne wypustki mocujące).

U mnie są przy Ksenonach takie , postojówki Philipsa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fidotp mi też się ostatnio spaliła postojówka w lewej lampie. Ale ku mojemu zdziwieniu jest problem zakupić taką żarówkę - nigdzie od ręki tego nie mają. Ale nie w tym rzecz - do sedna sprawy - orientujesz się może czy występują zamienniki LED które można by podpiąć pod ori wtyk. Ewentualnie czy takie ori gniazdo żarówki postojowej (z gwintem H6W) mogę zmienić na gniazdo z żarówką na wtyk przykładowo W5W?

Opublikowano

Na tym forum sporo jest o ledach, nie tylko do postojowych.

Musisz poszukać bo ja się nie oriętuję w tym temacie.

Ledy mi po prostu nie potrzebne w aucie.

Za prąd nie płacę.:decayed:

Opublikowano

tylko ze to mi nie wyglada na zimny biały kolor tylko jakiś niebieskawy... chyba ze dla porównania pokazales te aukcje a masz zalozone cos innego? no i pytanie do kolegi wyzej czy nie bedzie pproblemu ze wsadzeniem tej plaskiej zarówki do b6? chodzi o te plaskie wejscie...

Opublikowano
  • Autor

Ja wymieniłem, kupiłem LED W5W w sklepie motoryzacyjnym za 2zł sztuka taką jak tu ŻARÓWKA LED W5W T10 R10 12V POSTOJOWA POSTOJÓWKI (4178934163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., świeci na biało/lekko niebiesko i nie za mocno jak dla mnie super się prezentuje z Xenonem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.