Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarówek postojowych jaki typ?


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem i mało znalazłem

Zaczęła mrugać lewa postojówka to domniemam że to dioda LED świecą na jasny niebieski tak jak xenon

czy to będzie typ H6w ?

Jeżeli wyjmę i nie będzie modelu żarówki to czy możecie jakieś polecić aby barwa była podobna do xenona?

W aucie mam xenony

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Etka prawde Ci powie

N10445502 H6W 12V6W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna żarówka nie będzie podobna do xena.Kup w motoryzacyjnym led do postojówek i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam i świecą na jasny niebieski powiem że ładnie się łączy z xenonem ale co to za ustrojstwo to jak wyciągne to sie dowiem:) długi week przed nami to moze coś po rezamy

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 16:59 ----------

po wyjęciu okazało się że są to W5W a nie H6W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być H6W (asymetryczne wypustki mocujące).

U mnie są przy Ksenonach takie , postojówki Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidotp mi też się ostatnio spaliła postojówka w lewej lampie. Ale ku mojemu zdziwieniu jest problem zakupić taką żarówkę - nigdzie od ręki tego nie mają. Ale nie w tym rzecz - do sedna sprawy - orientujesz się może czy występują zamienniki LED które można by podpiąć pod ori wtyk. Ewentualnie czy takie ori gniazdo żarówki postojowej (z gwintem H6W) mogę zmienić na gniazdo z żarówką na wtyk przykładowo W5W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum sporo jest o ledach, nie tylko do postojowych.

Musisz poszukać bo ja się nie oriętuję w tym temacie.

Ledy mi po prostu nie potrzebne w aucie.

Za prąd nie płacę.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze to mi nie wyglada na zimny biały kolor tylko jakiś niebieskawy... chyba ze dla porównania pokazales te aukcje a masz zalozone cos innego? no i pytanie do kolegi wyzej czy nie bedzie pproblemu ze wsadzeniem tej plaskiej zarówki do b6? chodzi o te plaskie wejscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem, kupiłem LED W5W w sklepie motoryzacyjnym za 2zł sztuka taką jak tu ŻARÓWKA LED W5W T10 R10 12V POSTOJOWA POSTOJÓWKI (4178934163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., świeci na biało/lekko niebiesko i nie za mocno jak dla mnie super się prezentuje z Xenonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...