Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Końcówka wydechu


matias9999

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz masz od benzyny to lepiej prostą :> ale najlepszym wyjsciem (moim zdaniem) to zderzak od 1.8 T i dwie koncówki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz masz od benzyny to lepiej prostą :> ale najlepszym wyjsciem (moim zdaniem) to zderzak od 1.8 T i dwie koncówki :good:

Zgadzam sie z kolegami tylko zderzak od 1.8 T dwie koncowki robia swoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ori to podwójna, zaokrąglona w dól, jak nie to chromowana podwójna prosta :) oczywiście nie jakaś rynna :)

Jak juz masz od benzyny to lepiej prostą :> ale najlepszym wyjsciem (moim zdaniem) to zderzak od 1.8 T i dwie koncówki :good:

Panowie ' date=' przeciez jesli zwrócimy uwagę na to co kolega ma w Avatarku to odrazu logiczne ze musi miec rury ori po dwóch stronach ( 2,5 TDI ) a wiec dokładka tylko i wyłacznie z 1,8 T a co za tym idzie musi tylko dospawac proste ( lekko ściete aby fajnie wyglądały) koncówki do ostatniego tłumika

[url']http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_czy_z_tak_zrobionego_wydechu_beda_leciec_spaliny_z_obydwu_rur-t30466.15.html[/url]

matias9999 używaj opcji :szukaj: bo temat był juz kilka krotnie na forum :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, bo mam szybkie pytanie:

Czy ten zderzak bedzie pasowal do mojej B6 Sedan AKE??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=462808609

Pytalem sprzedawce, czesc jest z B7,ale mowi ze bedzie pasowac do b6, prawda to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, bo mam szybkie pytanie:

Czy ten zderzak bedzie pasowal do mojej B6 Sedan AKE??

Pytalem sprzedawce, czesc jest z B7,ale mowi ze bedzie pasowac do b6, prawda to??

Kolego nie słuchaj sprzedawców Szukaj od B6 avanta Ja jestem w fazie tego samego modu Mam A4 AKE 2.5 Q sedan Kupiłem okazyjnie zderzak od avanta bo zapewniali mnie ze bedzie pasował Po zdemontowaniu starej dokładki okazało sie ze nowa jest za krótka :/ 150zl w plecy Nie licząc złego zderzaka!

To dołożę końcówki proste. Czyli stare końcówki przycinamy i dokładamy końcówkę z kwasówki, dobrze myślę? Jeszcze powiedźcie Panowie jaka mam kupić ta końcówkę- chodzi mi o średnice. Podziękował :hi:

Jesli chodzi o końcówki to ja kupuje 80 lum 90 mm ścięte Ulter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zakładaj "nosy" w końcu to TDI nie?

z tyłu bedzie wyglądać jak A6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...