Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Używane wtryski 216 = cena?


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam zakupić do swojego audi a4 b5 tdi z silnikiem Ahh wtryski 216 znalazłem ofertę na tablicy, chlop sprzedaje cały komplet wtryskow za 650 zł, sprzedaje ponieważ chce kupić większe :)

Wtryski siedziały w golfie IV, pisał mi ze zrobił na nich 7-8 tys.

Jak myślicie po ile takie wtryski używane chodzą?

Ile może mi wydmuchac na hamowni km?

Czy będą potrzebne dodatkowe modyfikacje np zmiana sprzęgła po podwyższeniu mocy, czy nic nie będzie trzeba zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakiej mocy oczekujesz. Silnik AHH posiada oryginalnie pompe o tlokorozdzielaczu 11mm wiec tutaj juz sam program podnosi sporo a zmiana wtryskow to 150-160km jak sie nie myle na starcie. Do takiej mocy zwykle sprzeglo w dobrym stanie wystarczy, powyzej juz moze byc roznie. Koszt takich wtryskow w dobrym stanie to tak ok. 600-900zl za uzywki ale pamietaj ze nigdy nie masz pewnosci ile moga miec nalatane i czasami lepiej kupic nowe koncowki 0,216 i wymienic w starych wtryskach. Koszt wiekszy ale masz pewnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie masz rację :)

Gość mi pisał że należał na nich 8 tys ale ciekawe ile należał na zwykłych :/

Koncowki farelli bosio a reszta ori :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sie umowic ze kupisz te wtryski pod warunkiem, ze zgodzi sie na sprawdzenie ich na maszynie i jak beda do d.. to odda Ci kase a Ty odeslesz mu wtryski. Inaczej bym ich nie wzial. Raz tez juz kupilem wtryski przez Alledrogo od goscia, ktory mowil ze sa idealne. Wtryski przyszly - okazalo sie, ze to trupy z 3 (!) roznych aut a slad po kolesiu zaginal. Zglaszalem to ale i tak nikt mi kasy nie zwrocil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje .

żebym nie miał daleko do gościa to bym podjechał i sprawdził a tak 500 km to się nie opłaca ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tablicy oraz allegro masa tego nowych za śmieszną cene ,sam nie raz kupowałem i nie nażekam ,wiadomo ,że za cene 600-700zl 100lat sie na tym nie pojezdzi ale te kilka lat i i tak sie moc znudzi i bedzie potrzeba wymienić na wieksze .lub inne mody wejdą lub wyjdą . mi juz powoli mija dłubanie o podnoszenie mocy ,już taki wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś będę miał do sprzedania wtryski 216-tki Bosha 100 % sprawne , są jeszcze w aucie i generują prawie 200 PS ;-) . Cena 750 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak chcesz to moge sie dowiedziec ile kolega MUSZKA ceni sobie teraz za te wtryski a wielu ludzi go zna i brało towar.

Ja przy zdaniu swoich afn-a dalem 7stufek za 216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo od muszki 700 zł dałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podbij do mnie na pw wtryski 216 to kosz 400zł, nie wiem skąd te ceny za 800zł można kupić juz 230.

Co do modyfikacji to jeśli masz pompe 11mm to nie opłaca sie bawic w 216 lepiej założyć 230 do tego turbo najlepiej brd(koszt 1300zł)

jakiś intercooler, wydech i jak dobrze pojdzie możesz 2 zobaczyć z przodu, i tak naprawde to kres możliwości tego motoru jak dla mnie:)

Oczywiście motor wytrzyma wiecej ale umówmy sie ma być bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny powiedz cos wiecej o tych wtryskach ?

Zajmujesz sie tym ? na jakich koncowkach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski pochodziły z Volvo chyba nie pamiętam, całość kupiłem od gościa który stroi fury też w sumie w dobrych pieniądzach, prznajmniej nie sprzedaje gotowców jak 90% ludzi.

Sam za te wtryski płaciłem 250zł nie były nowe ale w bdb stanie.

Właśnie już ktoś sie mnie pytał czy jest możliwość załatwienia jak coś będzie ogłosze na giełdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany! jak cos to czekam na jakies info:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi info nie potrzebne.jak nie leja biore od reki i place

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...