Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moje e61

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomóżcie mi ogarnąć zamykanie z kluczyki. Cos sie spier.. i musze zamykać ręcznie wkładając kluczyk w zamek drzwi kierowcy. Żaden przycisk nie działa, przy zapasowym kluczu tez. TO NIE AKUMUATOREK.

Co jest odpowiedzialne i gdzie sie znajduje w aucie i co mozna zrobic, zeby to zadziałało? Wymontuje i bede walczył

Opublikowano

Spróbuj zrobić procedurę przyuczania klucza , moze centralka sie rozkodowala ... Sama procedurę znajdź na google bo nie pamietam

Opublikowano
  • Autor

Bartek spójrz na wykres po chipie, co o tym sądzisz? Wyszlo to w miarę?

Opublikowano

Wydaje mi sie ze troche asekuracyjnie ten program co? Ekspertem w tych sprawach nie jestem ale wydaje mi sie ze ten silnik z 10KM spokojnie wiecej da rade wypluć

Opublikowano
  • Autor

Miało byc bezpiecznie

Próbowałem zakodować kluczyk i d*pa. Nic.

Moze poleci ktos kogos w Warszawie od tego typu spraw, bede we wrześniu to podjade. Mógłbym wyslac klucz, zeby sprawdził wcześniej czy to wina klucza, a jak nie to pogrzebalby jakbym był osobiście

Opublikowano

Kto gdzie brał zaślepki w miejsce klapek? Zakupiłem 330d i od razu trzeba sie za to zabrać :D

Opublikowano
  • Autor

http://www.aditech.net.pl/

Lipa z tym chiptuningiem...

ale chociaz jakies małe foto sie uchowalo

s6f7p6ur.jpg

zmbk6jya.jpg

http://www.aditech.net.pl/

Lipa z tym chiptuningiem...

s6f7p6ur.jpg

zmbk6jya.jpg

Edytowane przez mojeA4

Opublikowano

Śruby do zaślepek były w komplecie ?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia, musiałbys do tego aditech Zadzwonic podpytac

Opublikowano

Kto gdzie brał zaślepki w miejsce klapek? Zakupiłem 330d i od razu trzeba sie za to zabrać :D

no nie gadaj, że Żaneta się na BMW zgodziła.. :decayed: jaka buda? E90?

Opublikowano

Kto gdzie brał zaślepki w miejsce klapek? Zakupiłem 330d i od razu trzeba sie za to zabrać :D

no nie gadaj, że Żaneta się na BMW zgodziła.. :decayed: jaka buda? E90?

Nie No audi jest jej a ja kupiłem dla siebie do zabawy, grzebania, rezania itd e46 330d 204KM w automacie w końcu :) - mam zamiar chuchać , dmuchać i zrobić igiełkę ...

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

Pochwal sie fotka

Opublikowano

Dużo fotek i wątek poprosimy.

Opublikowano

Zrobione , co by tu nie śmiecić :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie znacie kogos kumatego, kto ogarnie mi ten problem z pilotem? Wyżej opisałem co jest nie tak.

Kogos z Warszawy, bo tam sie wybieram niedługo

Myślałem o http://www.wiltronic.pl/ ale nie znam opinii

Nadal borykam sie z problemem centralnego zamka z pilota. Dzis rozebralem daszek nad szyba z tylu, gdzie podobno jest jakas puszka byc moze winna braku sygnału

Wkleję tu zdj jak ktos moze określić co to jest

Czy dobrze mysle

http://www.directupload.net/file/d/3751/684pzuu2_jpg.htm

<a href="http://www.directupload.net" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/140920/zv79e73f.jpg" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a>

Nie wiem oprócz linka nie moge dodać zdjęcia

Jeśli ta puszka odpowiada za odbiór sygnału to jak to sprawdzić, w środku sucho, kable nie pozaginane, nie załamane wszystko jak fabryka zrobiła tak jest. Kodowanie klucza sie mi nie powiodło

Kolejnych pomysłów brak

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurcze nie mam za bardzo pomysłu co jest nie tak, ja też mam problem z pilotem ale łapać łapie i otwiera natomiast problem jest z zasięgiem... raz łapie z 10m a raz muszę stać przy aucie i dusić przycisk otwierania żeby otworzyć, ale prawdopodobnie jest to kwestia styków przy wzmacniaczu od anteny centralnego czyli w przypadku sedana przy tylnej szybie na prawym słupku.

Opublikowano

Ładne auto ,pogratulować :thumbup1: dobrze że klapki out

Edytowane przez skrab

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tez tak miałem aż całkowicie przestał reagować

To ja mam niby w daszku nad klapa bagażnika

Nie wiem czy z tych linków wyżej dasz rade zobaczyć zdjęcie, muszę jeszcze raz to rozebrać, ale kiedy patrzyłem wszystko było suche czyste, styki w porządku

http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm

fzmzaar3.jpg

fzmzaar3.jpg

<a href="http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/141004/temp/fzmzaar3.jpg" border="1" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a>

Któryś powinien dzialac

Klapki poszły za namową i po przeczytaniu paru postów

Filtr tez poszedł, niby czarnego dymka brak, ale czasem na zimnym czuć na zewnątrz smrodzik

Jak mi auto tydzień postoi a zimno się zrobiło to mniej-więcej jest jak na tym filmiku

Odpalam, chwile pokręci i odpali, ale nie równo pracuje. Od razu dołożę mu trochę gazu, żeby się nie męczył, z 5 sekund starczy tak powyżej 1000 obrotów i już wtedy wskakuje na równe

http://youtu.be/wusaWA2xyYs

Gdzie szukać przyczyny? Co sprawdzić? Aku mam nowe, a nie chciałbym się zdziwidz jak przyjdzie zima, podpowiedzcie jaki przegląd może zrobić, w świece zajrzeć? Co jeszcze? Bede wdzięczny za pomoc

Edytowane przez mojeA4

Opublikowano

Świece żarowe jak nic , szkoda ze nie sprawdziłeś ich jak klapki wywalales bo znowu zwalanie kolektora cie czeka :(

Opublikowano

Tak jak Dziadek piszę świece ,wymień i po sprawie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.