Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moje e61


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym Wam przedstawic moje autko

Moje pierwsze auto:

megane coupe 2.0 16v 150km z gazem

ren.jpg

drugie bylo audi a4 2.6 v6 150km, dzieki ktoremu znalazlem sie tu na forum

IMG_0110.jpg

IMG_0113.jpg

no i trzecie auto bmw e61 2.5 w dieselku 177km przed liftem

z wyposazenia ma to co potrzebne, jest skora, xenon i m pakiet, co mi wystarczy.

nie bede w nim nic robil, zmienial, jedyne co bedzie robione, to naprawy biezace i ekspoatacyjne, zeby jezdzilo, nie stanelo i nie zawiodlo. Przejechalem nim poki co 15000 km, wymienilem olej, filtry, pelen serwis klimy, kolektor wydechowy, mase uszczelek przy tym, akumulator,

mial tez polerke i odswiezenie przednich lampek

chwile wczesniej wymienilem olej w skrzyni, bo delikatnie z 2 na 3 szarpal i spokoj na ta chwile

Jedyne co musze ogarnac, to listwy wokol bocznych szyb, bo ktos ze srebrnych chromowanych chcial zrobic schwarz paket i mu nie poszlo, farba schodzi, nawet kawalek sam zdarlem, ale ktos byl na tyle madry i kumaty, ze postawnowil zmatowic chrom i przejechal papierem sciernym i go calego porysowal.

listwy znalezione, kupione, niedlugo lece do Polski, wiec je odbiore i jak zaloze wszystko wstawie fotki

prosze o komentowanie, ale nie-krytykowanie :)))

udalo sie wstawic wieksze fotki

6dd8d52be25ed950med.jpg

d8b19deb0ae5ebb5med.jpg

9c89572a604f9cb5med.jpg

7b263d8cca2ee8e3med.jpg

89ee3248c711f572med.jpg

49ee25d30c455492med.jpg

04497a8858cf6e80med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zasadzę jako pierwszy w temacie - świetne autko w świetnym kolorze. Szkoda tylko, że nie LCI, bo wyeliminowano większość trapiących e60/61 problemów, ale żyć się da :decayed: No i szkoda, że nie 3.0d, ale najważniejsze, że kulturalniej klekocze w R6 :wink:

Bezawaryjności życzę i dobrego, ogarniętego mechanika do pomocy :thumbup1:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

A z krytyki, to wpakuj jakąś ładną kierownicę od M-pakietu - poczujesz różnicę pod dłonią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wpis, juz myslalem, ze nikt nie napisze. Nie ma co narzekac, fajnie sie jedzie, najwazniejsze jest to, zeby go utrzymac w dobrym stanie, bo ostatnio co miesiac mam trase 2000km, wiec wszystko musi chodzic. Czemu nie 3.0? No bo ubezpieczenie na swiezaka drogie w Niemczech, poza tym podatek drogowy jeszcze wiekszy niz na 2.5...

chcialoby sie kierownice i fotele z przodu inne, ale wesele blisko..........

w niedlugim czasie musze podzialac z dpf-em, moze przy okazji jakis czipsik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałem aż ktos o kole wspomni

miałem na oku 19" z m6, ale poszły a teraz juz na spokojnie znajdę cos,

Jednak bez pośpiechu, na tym kołku tez jedzie :)

Choć te sa zdjęte a założone ori 17" jak wychodziły z fabryki, z tym ze czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele można przeżyć, choć jak wiadomo - komforty to nie są, ale za to wygodnie się wsiada i wysiada, o ile ktoś ma takie częste potrzeby (np jazda w mieście). e61, zwłaszcza z M-Pakiem zawsze były i będą rzucające się w oko - do tego mega ergonomiczne, co mi osobiście bardzo odpowiadało. Brakowało by mi jeszcze CIC'a, bo to przepaść w stosunku do CCC :wink:

Jak masz zamiar zostawić autko na dłużej, to coś zawsze się znajdzie do inwestowania - dobrze, że na chwilę obecną masz inne priorytety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No planuje z rok pojeździć i pogonić

Dałem za niego niemało, w tej cenie było pare po lifcie, ale dziwnie tanio

A ten był pewny, wiec nie było sie wtedy nad czym zastanawiać, żałować nie żałuje, chc pojezdzilem tydzien nowa trojka i fakt- jest przepaść w stosunku do CIC

Trochę mi brakuje guzików, ale jak człowiek sie przyzwyczai to jakos idzie, kupiłem sobie mapy 2014 i wszystko chodzi, jest to navi professional, a wiec trochę na tym wyświetlaczu widać jak wejdę w radio to pozostaje mały obraz z mapa i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym zdradzić na rzecz innej marki to na bank E60/61 !

Fura kozak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowo

Wahalem sie medzy tym a a6 c6

Sam rozumiesz, ze nie sposob było wybrać inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz na letnich

image.jpg

image.jpg

A tu podjazd pod krawężnik z moim zawiasem

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Auto:wink:

Jak znudzi mi sie e91 to na bank bede szukal e60 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pokazałeś swoją e61 :wink:

Ten kolorek jest super, żałuję, że moja nie jest w takim..

Jaki masz zawias ? Rozumiem, że jeździsz w de ? czemu tylko na 17?:shock3: Auto aż się prosi o dobrą dziewiętnachę:decayed:

Na + to, że nie ma relingów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No relingi i m pakiet to chyba nie idzie w parze, to tak jakbym sobie hak założył

image.jpg

Myślałem, ze mamy ten sam kolor, Ty masz ten jaśniejszy tak?

Co do zawiasu- pojęcia nie mam- bardzo nisko i bardzo sztywno, tak to moge określić

Mysle o felunku, ale teraz weselicho, poczekam z tym, bede musiał wywalić dpf póki co, bo zostało 5 tys km.

No i właśnie pytanko co jak zrobi sie 0 km na kompie? Cos zacznie szaleć? Jak sie niby wypala ten filtr podczas jazdy, to mimo to tych kilometrów nie przybywa a powoli ubywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle :kox: Silniczek nie 3.0 ale ten tez daje rade i to nawet dobrze , ja u siebie w serii miałem 187KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ze mamy ten sam kolor, Ty masz ten jaśniejszy tak?

Co do zawiasu- pojęcia nie mam- bardzo nisko i bardzo sztywno, tak to moge określić

Ty masz zdaje się kolorek TITANGRAU a ja mam SILBERGRAU - jaśniejszy od Twojego.

Z zawiechy to jeśli nikt nic nie grzebał a jak piszesz jest nisko i sztywno to masz Sportowe dostosowanie podwozia albo M podwozie sportowe... Trzeba by Vin rozkodować i zerknąć. Ja mam to pierwsze i też przy krawężnikach mi tak nisko stoi. Czasem w ogóle nie najeżdżam zderzakiem nad krawężnik bo boję się, że przy wyjeżdżaniu go zdejmę - a już raz niemal go w ten sposób zdjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 177 koników, hm moze cos podciągne za jakis czas

Po vinie za wiele nie wyczytałem

M pakiet mam dolozony chyba i to samo zawieche, jutro sie wczytam

No ja tez tak staje a tu na zdjęciu krawężnik niski a to podjade, parking był przy ulicy, udało sie ufff, ale zawsze obawa jest to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawężniki właśnie po to są żeby na nie wjeżdżać - zarówno na sportowym i seryjnym zawieszeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolor dokładnie titangrau II metallic

i z wyposażenia bez szału, choć starczy wiadomo jest co jest i nie ma co narzekać

-selekcja pojazdów cokolwiek to jest

-automat

-hak zdejmowany

-alufelgi jakieś tam

-brak napisów

-dywaniki welur

-trojkat

-lusterka wszystkie sciemniajace

-podgrzew fotele przód

-spryski

-PDC

-ksenonki

-klima automatyczna

-tempomat

-navi professional

-wejście głosowe

-instal pod Bluetooth

-arena code 2 do DVD hm ciekawe

-sterowanie COP ???

-skóra

A seryjne wyposażenie

Wspomaganie, licznik, lampy kierunków białe

wiec po tym nic nie moge wywnioskować, jedynie co to, ze m pakiet dolozony, zawieche tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 177 koników, hm moze cos podciągne za jakis czas

Po vinie za wiele nie wyczytałem

M pakiet mam dolozony chyba i to samo zawieche, jutro sie wczytam

No ja tez tak staje a tu na zdjęciu krawężnik niski a to podjade, parking był przy ulicy, udało sie ufff, ale zawsze obawa jest to fakt

ale ja miałem ten sam silnik tyle ze z gratisem ...bmw dostaje od fabryki gratisy tak jak audi wiec pewnie tez masz cos więcej jak silnik zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...