Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

"Zacinająca" się centralka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam problem w mojej B5, mianowicie żeby otworzyć auto muszę włożyć kluczyk do zamka w drzwiach kierowcy i przekręcić go, wtedy wyskoczy rygiel tylko w tych drzwiach i dopiero gdy je otworzę to otwierają się następnie + bagażnik i klapka od baku. Z pilota wgl się nie otwiera, choć czasami ma "przebłyski" i się otworzy.

Dodam jeszcze że lampa podsufitki nie zawsze działa po otwarciu drzwi...

Opublikowano

Zajrzyj do bagaznika po prawej stronie pod tapicerka bagaznika jest pompka od centralnego. Obadaj czy cos sie nie rozlaczylo ewentualnie popraw przewody. Jednak cos czuje ze pada Ci pomka od centralnego zamka, dosc czesta usterka

Opublikowano
  • Autor

Dziś patrzyłem do pompki, i podczas klikania na pilocie słychać że coś przełącza się w pompce lecz drzwi nie otwiera...

Opublikowano

Poszukaj w dziale warsztat, cos tam bylo na temat naprawy zepsutej pompki ;)

Opublikowano

Wirnik w pompce już zdycha.

Najłatwiej jest poszukać 2 i podmienić bo pompkę musisz chyba kodować do kluczyka.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o to że w pompce słychać pstryknięcie a wirnik się nie uruchamia więc wątpię żeby był to sam wirnik ?

Opublikowano

Wirnik sie rozpierdziela i blokuje sam siebie dlatego jest pstryk a nie ma buuu:decayed:

Rozbierz pompkę wtedy będziesz miał pewność.

Opublikowano
  • Autor

Rozebrałem i nic niepokojącego tam nie widzę, układ na płytce jest ok, jak sprawdzić wirnik ? :decayed:

Opublikowano

zajrzyj do warsztatu:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zajrzałem do warsztatu, i to co tam piszą trochę jest niezgodne z moim problemem, pompka pompuje dobrze, odpinałem przewód tak jak tam napisali i pompuje dobrze i szybko i sama się wyłącza po osiągnięciu zadanego ciśnienia. Ogólnie pompka działa zawsze tylko dopiero po otworzeniu drzwi kierowcy, więc może problem jest ze sterowaniem ?

Opublikowano

Wal do elektro,może ktoś podmienił pompkę i nie dograł tego do kluczyka.

Opublikowano

Mam ten sam problem po zmianie płyty ze scieszkami. Wszystkie funkcje działają ale pilot nie działa i nie idzie go zaprogramować. Jak mozna sprawdzić antene na tej płytce? dzięki czemu centralka widzi piloty?

Opublikowano
  • Autor

Piloty mam dokładane, więc odpada. Problem jest taki że auto otwiera się dopiero po otwarciu drzwi kierowcy, a z tego co się orientuję to tam jest moduł centralnego zamka ? Można go jakoś zdiagnozować ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Zacinająca" się centralka

Siemka, mam problem w mojej B5, mianowicie żeby otworzyć auto muszę włożyć kluczyk do zamka w drzwiach kierowcy i przekręcić go, wtedy wyskoczy rygiel tylko w tych drzwiach i dopiero gdy je otworzę to otwierają się następnie + bagażnik i klapka od baku. Z pilota wgl się nie otwiera, choć czasami ma "przebłyski" i się otworzy.

Dodam jeszcze że lampa podsufitki nie zawsze działa po otwarciu drzwi...

Ja stawiam na podłączenie wtyczki lub złącze przewodów przy wtyczce.

Też pompka czasem nie zaskakuje choć kierunkowskazy mrugają.

Początkowo podejrzewałem pompkę ale jak wyciągnąłem pompkę z wnęki i dotknąłem wtyczki, to z małym opóżnieniem zaskoczyła. Tak robiłem kilka razy (bo nie wkładałem jej do wnęki), jeśli nie działała i pomagało. Teraz muszę chyba odpiąć tą wtyczkę aby sprawę załatwić tylko nie chcę czegoś popsuć.

Opublikowano
Mam ten sam problem po zmianie płyty ze scieszkami. Wszystkie funkcje działają ale pilot nie działa i nie idzie go zaprogramować. Jak mozna sprawdzić antene na tej płytce? dzięki czemu centralka widzi piloty?

antena nie znajduje się na płytce. Wpięta jest w kostce "C" (piny 1 i 7) -->http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf

http://www.digakom.de/template/downloads/Antenneninstallation.pdf

A wymieniałeś płytkę z pompki z tym samym oznaczeniem co stara?

Poza tym bez anteny tez złapie sygnał z pilota ale już tylko z odległości około 0,5m od pompki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.