Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skraplacz w a4 b5


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie skraplacza w b5 czy po załączeniu się klimy od razu powinno się coś pojawiać pod autem mam na myśli wodę czy dopiero po jakimś czasie korzystania. pytam ponieważ ostatnio przejechałem na klimie z 5 km i w garażu nie zauważyłem nic aby się skraplało i nie wiem czy powinno od razu czy to tylko jest wtedy jak są jakieś upalne dni lub dłuższy czas użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź bo myślałem że może jest już coś nie tak bo pamiętam że w tamtym roku w lato skropliny były ale to były upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawej strony jest odpływ najlepiej zdemontować schowek i będzie go widać

jak znajdę wstawię zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki też poszukam, ale kiedyś po coś zdejmowałem schowek ale nie rzuciło mi się w oczy nic takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz zdjęcie

klima.jpg

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

co prawda to passat ale w a4 jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie masz mokro pod dywanikiem pasażera. Jeżeli tak to znak, że odpływ jest niedrożny. Zaczyna się sezon, gdzie klima będzie częściej używana, możesz zdjąć filtr kabinowy i prysnąć jakimś odgrzybiaczem. Jeżeli będzie on wylatywał pod samochodem to dobrze, a jeśli nie to oznacza brak drożności, zwykle na dywanik pasażera poleci on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok zobaczę w wolnej chwili gdzie to jest u mnie i co ten wężyk czy co tam jest wyjmuje się czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydląda to tak

klima_passat.jpg

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

albo przeczyść wylot od strony podwozia silnika

wylot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok teraz skojarzyłem gdzie to jest ale chyba najlepiej będzie najpierw tak jak kolega pisał że tam gdzie filtr kabinowy psiknąć jakimś odgrzybiaczem i zobaczyć czy od spodu będzie kapać czy nie bo tu jak po rozkręcam ten lejek cały to później po złożeniu może być gdzieś coś nie szczelne.

znacie może jakiś dobry preparat do odgrzybiania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...