Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Green Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak wygląda rewelacyjnie.

Srebrne relingi były w oryginale w nich?

Mam ten sam kolor więc mi się podoba :)

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

Dzięki jest to daszek ala RS4 z aledrogo linku nie pamiętam Wpisz spoler RS4 B5

Podziękował zaraz poszukam :)

Opublikowano
  • Autor

Zderzak eska polecam samochód inaczej wygląda,relingi ori chrom z obwodkami szyb ,ale się naszukalem z takim zestawieniem:-) pozdrawiam

Opublikowano

Obwódki u mnie są ale relingi czarne

Opublikowano
  • Autor

Wiem bo takie zestawienie jest najczęstsze ja trafiłem na chrom i jest rewelacja w tym kolorze

Opublikowano

Relingi już widzę po stówce :)

Może kiedyś pomyślę :*

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Polecam w tym kolorze robi robotę

Hamulce tył 280 już skompletowane na dniach wpadają na samochód ,zrobione oświetlenie lamp tył ledy od Bidzio

4ixno8yc.jpg

4spdoctx.jpg

Opublikowano

Czemu Ja jej jeszcze nie widziałem w Łodzi i okolicach? W sumie to bliźniaczka mojej. :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam i ja :banan: bixy :P na przetwornicach koito d4s i ori żarnikach philipsa jest ogień

zf6lmbq3.jpg

fj4pobtn.jpg

ud52zw36.jpg

Opublikowano

do gwiazdki też muszę uderzyć w bixa :)
moje już praktycznie nie świecą

Opublikowano

calkiem niezle wyglada, powiedz czy dokladka w tylnim zderzaku jest tylko pomalowana w kolor przy zachowaniu struktury ;p ? czy wszystko wygladzone ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co robił lakiernik zawiozlem pomalował i wygląda jak zderzak jest gladka ;-)

W niedziele wymiana hamulców tył na 280 zobaczymy czy nie wyjdzie jakiś zonk porobie trochę zdjęc dla potomnych

280 założone jutro wstawie trochę zdjęc z opisem :banan::banan::P

Opublikowano

czyli obyło się bez żadnej motki z hamplami :kox:

bixa polecam to bardzo przydatny mod:):)

furka kox :naughty:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje. Ale w łodzi jeszcze audiolki nie widziałem heh ukrywasz się. Ładnie ładnie jest. Bixy będę musiał do swojej włożyć b5-tki bardzo fajna sprawa. Szerokości i może się kiedyś z łapiemy na złocie w łodzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: zacisk 43 A8 d2 nr-


22aM


4DO 406 AH


FR



jarzmo nr


6036


takie nr są wybite do tego piasty a6 c4 z abs tył ,klocki zostaja ori,,dystans jarzma 18mm


bst555sw.jpg


j6xws8na.jpg


caf4ihbw.jpg


bphl4mo4.jpg


Łożyska w piastach są takie same jak w starych piastotarczach, linkę hamulca ręcznego przekładamy za amortyzator, przewód hamulcowy zostaje taki sam, tarcze hamulcowe wentylowane 280mm przód ori głębokość tarcz 46,4mm


9774itnw.jpg


y24oaxin.jpg


m249xzlm.jpg


qgxg8l4u.jpg


moxgbxow.jpg


b6cs2wqo.jpg


58acmykv.jpg


mu2avyfc.jpg


kxhjrd7f.jpg


cc3eqwj3.jpg


gmom7x88.jpg



Wpadły tez oslony przednich tarcz wiem syf jak hu..........j już umyty :grin:



9zuff4ix.jpg


t3qr646u.jpg


Edytowane przez Kryniu

Opublikowano

Zaj*****a fotorelacja :-) na bank się przyda!!!

Opublikowano

Piękna fura, felga robi robotę :decayed:

Opublikowano

Jest na prawdę dobrze. Gratki

Opublikowano
  • Autor

:audi::a4fan::drinks:

Opublikowano

Ładnaaa - jaki wydech??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.