Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ee w wtupie mam te 16" , nic nie zmieniam , nawet ich nie wymyłem :sick3: :sick3:

Opublikowano

na jaki kolor maznąć moje zimówki 16"

img4778jp1.jpg

Ive a gdzie grill RS4 i żółte halogeny? :mysli:

Opublikowano

To foto ma chyba ze dwa lata :przebiegly:

Opublikowano

To foto ma chyba ze dwa lata :przebiegly:

to takie przeterminowane fotosy tu wrzuca :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no moja padlina , przygotowana do zimy :

-świeczki działają perfekt

-wymieniony czujnik G62

-zalany nowym płynem chłodniczym febi

-wymiana klocków przód i tył +tylny zacisk okazało się , że zatarty tłoczek i zniszczona osłonka

-zalany płyn hamulcowy motul rbf600

btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18" :decayed:

Opublikowano

no moja padlina , przygotowana do zimy :

-świeczki działają perfekt

-wymieniony czujnik G62

-zalany nowym płynem chłodniczym febi

-wymiana klocków przód i tył +tylny zacisk okazało się , że zatarty tłoczek i zniszczona osłonka

-zalany płyn hamulcowy motul rbf600

btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18" :decayed:

karwa ja też mam tylni zacisk do podmianki :thumbdown:, Ive A te co pokazywał Józek, te patelnie polerowane :slina:

Opublikowano
  • Autor

...te patelnie wogóle mnie nie ruszają :no:

Opublikowano

...te patelnie wogóle mnie nie ruszają :no:

W wątku z Vt, józkowi ktoś zroobił i na glebie jest kosa :decayed:, myśl o tych SLRach, bo są mniam :kox:, zostajesz przy 18", czy bedzie coś więcej :naughty:

Opublikowano

no moja padlina , przygotowana do zimy :

-świeczki działają perfekt

-wymieniony czujnik G62

-zalany nowym płynem chłodniczym febi

-wymiana klocków przód i tył +tylny zacisk okazało się , że zatarty tłoczek i zniszczona osłonka

-zalany płyn hamulcowy motul rbf600

btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18" :decayed:

a te co Ci wrzuciłem nie podobaja Ci się? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

...zostają 18tki , bo mam nówki opony i szkoda ich oddawać

aaa mam jeszcze nowego moda , dzięki koledze gwerty , będę miał nowe soczewki i odbłyśniki lamp , heh ,odrazu zobaczę w jak kiepskim stanie są moje 10 letnie :naughty::decayed:

Opublikowano

ja choruje na te:

img4772s.th.jpg

img46521.th.jpg

ale musze pierw sprzedac rh zw3 :naughty:

Opublikowano

...zostają 18tki , bo mam nówki opony i szkoda ich oddawać

aaa mam jeszcze nowego moda , dzięki koledze gwerty , będę miał nowe soczewki i odbłyśniki lamp , heh ,odrazu zobaczę w jak kiepskim stanie są moje 10 letnie :naughty::decayed:

ja się przymierzam, do Bixa :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 20:46_________________________________________________a te

http://moto.allegro.pl/felgi-18-rs6-czarny-mat-opony-audi-volkswagen-i1290127891.html

Opublikowano
  • Autor

...o karwa trafiłeś w sam środek :good: :good: zajepiaszcze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

...o karwa trafiłeś w sam środek :good: :good: zajepiaszcze :kox: :kox: :kox:

chodzą za mną od wiosny, te kółka :kox:, ale chyba zostaje przy swoich :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Kiedys Arek je chyba mierzył i kosiły niemiłosiernie :kox: :kox:

Opublikowano

Kiedys Arek je chyba mierzył i kosiły niemiłosiernie :kox: :kox:

no i od tamtej pory chodza za mna strasznie :kox:

Opublikowano

...te patelnie wogóle mnie nie ruszają :no:

W wątku z Vt, józkowi ktoś zroobił i na glebie jest kosa :decayed:

nie ktoś... :gwizdanie:

za mną też chodzą eReSy od momentu gdy zobaczyłem to foto :slina:

rsh40004jpg1.jpg

Opublikowano

...te patelnie wogóle mnie nie ruszają :no:

W wątku z Vt, józkowi ktoś zroobił i na glebie jest kosa :decayed:

nie ktoś... :gwizdanie:

za mną też chodzą eReSy od momentu gdy zobaczyłem to foto :slina:

rsh40004jpg1.jpg

są wyjeb@#$%^ :slina:

Opublikowano

Wg nie najfajniejsza felga do B5 :) Idealnie pasuje :wink4:

Opublikowano

Wg nie najfajniejsza felga do B5 :) Idealnie pasuje :wink4:

a avusy??? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.