Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :naughty::decayed: :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________

Z tyłu miałem to samo jak ogarniety lakiiernik to nie trzeb bedzie całosci tylko wcinka baza ale trzeba bedzie lakierowac cale

no to przed zimą musze to ogarnąć fakens szit :wallbash::kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :naughty::decayed: :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________

:decayed:

W sumie ja kupowałem padlinę to nie biegałem z czujnikiem lakieru ,a po małej przecierce okazało się że błotnik prawie cały ze szpachli :naughty: więc luz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!

można tylko to zrobić i zcieniować błotnik ale ja polecałbym malowanie całego elementu :wink4:

mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią

Slepy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!

można tylko to zrobić i zcieniować błotnik ale ja polecałbym malowanie całego elementu :wink4:

mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią

Slepy :facepalm:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive u ciebie jest loozik jeszcze... :naughty: u mnie są dopiero zwalone :decayed: Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje :wink4: A ja malowałem rok temu i trzeba odnowa robić :thumbdown:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

I jeszcze z większą prędkością :blink:

Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive u ciebie jest loozik jeszcze... :naughty: u mnie są dopiero zwalone :decayed: Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje :wink4: Z tym że u mnie malowane były rok temu i trzeba odnowa robić :thumbdown:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

I jeszcze z większą prędkością :blink:

Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła :wink4:

jak wjeżdzasz na parking to nie masz krawężnika? jest niższy ale jest, przy glebie z zeszłego sezonu nawet 2cm krawężnika dawało radę błotnikowi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy :decayed: nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy :decayed: nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy :decayed:

no właśnie ale po założeniu rozpórki górnej od a6, nie mam tych problemów, chyba sie tak nie gibie już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive na Twoim kolorze powinna się udać odcinka na samym tym ranciku.

Ja bym tak przynajmniej spróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

prwie codziennie parkuje na chodniku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ive u mnie jest to samo ze na gwincie mi chacza koloa o blotniki i ten sam problem mialem i musialem malowac cale blotniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

prwie codziennie parkuje na chodniku :tongue4:

W sumie dobrze że u mnie na wsi nie ma krawężników :decayed: A tak na serio to ja unikam takich przygód bo już delikatnie rozerwałem nadkole tnąc przy tym trochę oponę i teraz nie wygłupiam się bo pasuje na tym przeturlać z miesiąc do wypłaty następnej :gwizdanie:

Muszę te rozpórki ogarnąć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis przed zimowy czas zacząć :

img031aw.jpg

+ opony Nokian WR D3 205x5516''

n_nokian_wr-tyres.jpg

...nie mogę się przełamać więc dalej nic nie rezam :decayed::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...