Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:...to nie są tanie rzeczy :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:51_________________________________________________

Iver a lakier też dajesz jak w tym prosiaku? może okleisz auto? w twoim kolorze to ten felunek zniknie

...Vario weź je kup najpierw hyhy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś , jakbyś tak mógł VT walnąć :naughty::cool1::decayed: z tymi konusami

FuchsYes.jpg

na dniach szefie, na dniach :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:09_________________________________________________BTW zrobisz kiedyś porządek na pierwszej stronie? :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:20_________________________________________________ :wink4:

j8ljr3pw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

czyli 19" zagości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

czegoś nie mówił że to 19" ma być :tongue4:

a VT z tym kółkiem ciężko zrobić, bo nie znalazłem żadnych fotek w normalnych warunkach oświetlenia - wszystko z salonów w świetle milionów halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś , jakbyś tak mógł VT walnąć :naughty::cool1::decayed: z tymi konusami

FuchsYes.jpg

na dniach szefie, na dniach :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:09_________________________________________________BTW zrobisz kiedyś porządek na pierwszej stronie? :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:20_________________________________________________ :wink4:

j8ljr3pw.jpg

no to koło robi robotę :decayed: cena też... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba będę szukał nowego kółka

a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka :kwasny:

IMG061.jpg

IMG062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive szkoda fury ale naprawisz i powinno starczyć jeszcze na tjuny :kox: łączymy się z Tobą w bólu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba będę szukał nowego kółka

a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka :kwasny:

IMG061.jpg

IMG062.jpg

Ważne, żeby dobrze wypłacili. Będziesz to klepał czy wstawiasz błotnik? To jego pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...