Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

bucu patrz gg priv or cokolwiek ku***a

cmoknij mnie w czubek parówy , dziki nieogolony beduinie :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki nieogolony beduinie

co za kurw@ łby :polew:

Na H&R jest bardziej miękko jak na KW

chyba że ma się magiczny diwajs do utwardzania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju mówisz o odbojach , tak się właśnie zastanawiam , bo widze że przód miał wymieniane odboje na jakieś czerwone audi , a tył ma troszkę podjedzone ori , na co to wymienić i jaki koszt żeby było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tych u mnie audi , też jest pur :naughty::decayed:, widzisz biały oklapły bezmózgu , miałem dać Ci bana ale czasem się przydasz do czegoś :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale ludzie są popieprzeni , dzwonię do kolesia , że w piatek wioze mu felgi do piaskowania i malowania , bo zapisywałem się na termin , spoko ,spoko przyjeżdżaj , dobra i cos mnie tknęło ...pytam czy cena dalej aktualna jak rozmawialiśmy czyli 50 za malowanie i 20 za piaskowanie , ...a jaki rozmiar felgi , no 18" ...ooooo to nie cena będzie większa , czyli ?? pytam , no jakieś 100 za malowanie i 30 za piaskowanie - no kur#@!%&*! MAĆ :wallbash: :wallbash: debile - normalnie, przecież 500zł to 1/3 wartości tego alu , a gdzie jeszcze wulkanizator wyważanie + nakładka opon x 2

Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz prosiaki na biało? :decayed:

widziałes kiedys białe prosiaki ?? :cool1: , w oczojebny róż idą :naughty::kox::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedą przyciagać wzrok :decayed: ja szukałem takich prosiaków jak Ty masz i nic, nigdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło :decayed:

Ive poszukaj jakiegoś lakiernika w okolicy który zrobi ci to pistoletem, jeśli felgi nie są mocno porysowane to za jakieś 300-350 zł ci to pomaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinek kiedyś pisał u siebie w wątku gdzie wysyła felgi do malowania... może zapytaj go. a nóż wyjdzie Ci taniej z wysyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!?? :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!?? :decayed::cool1:

pytałem czy jakieś nowe mody na wakacje planowane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno dojdą grube fajki , a co więcej to ostatnio miałem moda na ponad 1k zł to się wkurfiłem heh . naprawiam starego gwinta , będę miał na zaś . muszę porobić logi bo na wolnych obr. lekko smuży dymkiem i nie wiem o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na czarno czy na biało smuży :mysli: bo jak na czarno to bym sie nie przejmował, no chyba ze to nie jest normalny umiar w dymieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:19_________________________________________________aaa i jeszcze w kosmos muszę wypiertolić egr'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest

mój też przy odpaleniu teraz puszcza cos od siebie, ogólnie na przelocie widze cos tam wiecej w lusterku niz przed, ale ogólnie nie jest źle pod względem akustycznym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

raczej malowanie całośći :wink4:, ja mam u siebie to samo, odrazu przed malowaniem podegnij je sobie i bedzie problem z głowy :good:, mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią, ale zauważyłem że po założeniu górnej rozpórki ten efekt zniknął jednak błotniki i tak do malowania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu miałem to samo jak ogarniety lakiiernik to nie trzeb bedzie całosci tylko wcinka baza ale trzeba bedzie lakierowac cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

wyszedł rududy to trza auto już na żyletki szykować

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...