Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadszedł czas na zmiany, pojawił się okaz w avancie więc ostał zakupiony. Bazowo AJM 115ps z 2000r narazie bez większych przeróbek. Jak widać granacik z zewnątrz i wewnątrz. lista modyfikacji będzie dość długa ale na to trzeba, przede wszystkim siana i czasu.

Wyposażenie:

- ori xenon

- czujniki parkowania-tył

- relingi w chromie

- szyberdach

- klimatronic

- drewniane dekory

- bose

- kubełkowe skórzane el. ustawiane , z podparciem lędźwi fotele

- podgrzewane siedzenia

- pół fis

- 4 el. szyby

- podłokietniki

- pakiet oświetlenie

- 3-ramienna kiera S4

- alu ori 16"

- hak

- zawiecha 1BE

Mody:

- program na 145ps i 340Nm

- polerowane nakładki wydechu-fifuszki skierowane w dół jak na diesla przystało

- grill od RS4 B5

- gwint KW

- emblemat "T" na klapie z wersji 1.8T 180ps

- yellow fog lights

- felga RH wzór Porsche Turbo

- zmiana hamulców na większe -312mm

- sticker B5 Battalion avant

- zrobiony przelot na seryjnym wydechu + brak kata :decayed:

- sticker wheel -whores

- wyrezane kapsle na felgi z logo porsche

Plany:

- grill od RS4

- gleba -40mm , pojawił się gwint KW i jest teraz dużo niżej niż -40mm

- fela od RS6 18" , jest felga 18'' od porsche turbo

- żarniki do xena 6000k

- ingerencja w mechanikę

- lusterka w satynie

- obszycie kiery , gałki skrzyni i mieszka alkantarą

dsc0300756jx4.jpg

w978.png

dsc030312830tj0.jpg

w979.png

dsc030430xk0.jpg

w977.png

dsc0018yl4.jpg

w1162.png

dsc0026eg5.jpg

w1162.png

dsc0037lx2.jpg

w1162.png

dsc0042kn6.jpg

w1162.png

dsc0043el5.jpg

w1162.png

dsc0048qn4.jpg

w1162.png

Opublikowano

Iverson :naughty: wiesz co......

maluj ja na czarna i rob blizniaka do mojego :kox:

wnetrze mi sie nie podoba ...ale wiem ze sie idzie do tego przyzwyczaic i moze sie podobac ( jak mialem celice tez mialem niebieskie wnetrze i mi sie wtedy podobalo :P )

a tak serio to ladna seria na ladnym wypasie ....

czekam na mody :good:

Opublikowano

fajny plener wybrałeś!!! :cool1: Granatowy środek mi się nie podoba :kwasny:

Opublikowano

autko miodek

zdjecia robiles gdzies kolo rzeszowa?

Opublikowano
  • Autor

ehhh ten środek (nie wiem co za mądry to wymyślił)-z salonu auta nie wybieram, idzie się przyzwyczaić do granatu. Foty pstrykałem u mnie na firmie w Pleszewie i Tesco Kalisz.

Opublikowano

Iverson fajny wypasik :kox: Fajne plany szykujesz :kox:

Opublikowano

Może być :decayed:

Wszystko cacy. tylko brak ramek wokół szyb ..i środek "niezwykły" :tongue4:

No i Avant :wink4:

Graty Tomek :th:

Opublikowano

Iverson to pracujesz na piaskowni? smigasz moze tym komatsu?

Opublikowano
  • Autor

nie nie to nie piaskownia. To jest wytwórnia mas bitumicznych-jestem majstrem na wytwórni, a Komatsu śmiga operator Pan Stasiu. Komatsu fajny sprzęt.

Opublikowano

komatsu juz fajna furka, ja robie na starej Ł-ce :kox:

a ty to jestes szycha na tej wytworni, powinienes b6 jezdzic :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ł-34 to jest kox : zestaw naprawczy to młotek i przecinak hahahaha. "Szycha"-raczej chłopak od czarnej roboty kierownika...ale pomalutku. ehhh są ważniejsze sprawy niż jeżdżenie super bryką-B5 mi wystarczy. a Ty gdzie pracujesz w Resie??

Opublikowano

haha Ł-34 jest spoko, a widziales kiedys Ł-31? :kox: ostatnio mi sie zaczela fajczyc i musialem sie ewakulowac z kabiny :naughty:

a ja robie kolo rzeszowa na budach glogowskich na takiej malutkiej piaskowni

Opublikowano
  • Autor

nie Ł-31 nie widziałem, ale byłem na targach budowlanych w Kielcach i widziałem nowe "Ełki" -- kurde klasa zachodnia, sprzęty takie,że szok.

Opublikowano

mogles nie widziec-to jest rocznik panski jakis 1960 :kox: a nowych Ł-ek ja nie widzalem, ale widzialem nowe volvo co skanska kupila, szczena mi opadla... tylko operator sie skarzyl bo niema jak ropy sposcic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahahaha to coś słaby ten operator, u nas tankują sobie sami, mają normę której nie mogą przekroczyć i to wszystko-co zostanie to ich. W Poznaniu w NCC jeździly u nas Volvo i Liebheer, 2 lata non stop ładowania kruszyw i nic się nie działo, czasem jakiś wąż od oleju czy powietrza poszedł i to wszystko.

Opublikowano

tak tak, tylko ze ten sprzet robi sobie wydruki o czasie pracy, spalaniu i ch u j nie wie co jeszcze... wiec chlop ma troche utrudnione zadanie :naughty: teraz sprzety robia za***iste, tylko ze jak juz sie cos spieprzy konkretniej to tylko serwis, a jak juz sie gwarancja skonczyla to zedra majtki przez glowe

Opublikowano
  • Autor

kończmy OT bo nikt mi fury nie chwali hyhyhyhy

Opublikowano

ok, to ja zaczne - fura pierwsza klasa :kox: fajny kolorek i wyposazenie, plany tez miodzio, zakladaj symphony

Opublikowano

ale ladne cacuszko!! skads znam ten granacik!! tylko nie zepsuj image bo bana ci zalatwie!! :polew:

Opublikowano

wypasik :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.