Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś taką firmę, czy to kolejny japan shit : http://moto.allegro.pl/item433988477_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi_5x112.html[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 12:22_________________________________________________pojawił się gwint FK oto i rezultaty:

dsc0132xm5.jpg

dsc0133fr5.jpg

dsc0137xs9.jpg

dsc0144sp8.jpg

dsc0158ce6.jpg

dsc0168ow0.jpg

dsc0173fg9.jpg

dsc0178yb0.jpg

img4697us9.jpg

img4778jp1.jpg

img4779vc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho :decayed: to zamiatasz solidnie :gwizdanie: ładnie stoi :good:Iverson może Ty mi powiesz, dlaczego tylko w niektórych autkach jest właśnie taka dokładka zderzaka tył jak u Ciebie? zastanawiam się czy sobie do przedlifta nie dołożyć, wiem że w sedanach '98 już to się pojawiało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jak parktronic się ma to jest taka dokładka...

Też mi się tak wydawało, a Ty masz parktronic? :wink4: Ciekawe czy podmianka dałaby radę... :mysli: tylko ciężko chyba coś takiego wyszukać na aukcjach jeśli już to cały zderzak, a takich z tą dokładką to można latami szukać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta dokladka..

Przez moment myslalem ze masz tylny zderzak od eSy :):kox:

:naughty: Ciekawe czy mistrz Ragga wie coś o tych dokładkach więcej :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parktronic mam a i owszem...rzeczywiście ,że ten zderzak taki esowy trochę,jakoś wczesniej sie nie przyglądałem buahahhaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mistrz Ragga wie coś o tych dokładkach więcej :naughty: :wink4

Nie wie ..ale widział :decayed:

Tomek ..nisko ..fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho :decayed: to zamiatasz solidnie :gwizdanie: ładnie stoi :good:Iverson może Ty mi powiesz, dlaczego tylko w niektórych autkach jest właśnie taka dokładka zderzaka tył jak u Ciebie? zastanawiam się czy sobie do przedlifta nie dołożyć, wiem że w sedanach '98 już to się pojawiało :mysli:

taka dokladka jest jak jest zalozony parktronik oryginalny - trza by chyba wymienic caly zderzak - od 100 na allegro - samych dokladek nie znalazlem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi sie gdzies o uszy, ze Michał sprzdał Ci fele :naughty: tez miałem na nie ochote, ale mnie ubiegłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...