Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchaj nie ściemniaj szyb.. twoje autko prezentuje się o wiele młodziej. do przyciemnionych szybek trzeba załozyć ramki wokół szyb inaczej autko wyglada na 1996 rok a tego chyba nie chcesz... pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

HOT STUFF :evil:

dsc06492g.jpg

dsc06491i.jpg

dsc06436.jpg

co powiecie jakbym takiego moda jebnął :

-grill na czarny mat

- relingi czarne

-tyni :audi: czarny

-okleić dach na czarno

-felga (niekoniecznie porsche) na czarny połysk

Opublikowano

co powiecie jakbym takiego moda jebnął :

-grill na czarny mat

- relingi czarne

-tyni :audi: czarny

-okleić dach na czarno

-felga (niekoniecznie porsche) na czarny połysk

ja jestem na nie :tongue4: lepiej tylko czarne relingi + obwódkę grilla na czarno i wystarczy IMO :naughty: czarny + granat to średnie połączenie :wink4:

Opublikowano

Iverson jestem pierwszy na wymianę relingow:)

Opublikowano

Ive nie :no: Nie rób tego... granatowy z chromami wygląda dobrze :) Jeśli już, to idź w polerkę felg (chociaż takie jak są teraz są mega wypasik) :kox: chromu dookoła szyb nie musisz zakładać, takie jest moje zdanie :wink4:

Opublikowano

Generalnie jestem wielkim zwolennikiem "Czarnego", ale w Twoim wypadku jest dobrze tak jak jest.

Jedyne co bym zrobił (też nie jestem do końca przekonany), to relingi na czarno i ramka grilla.

Może jeszcze fajki czarne, proste.

Ringów z przodu i tyłu raczej nie ruszaj.

Ja u siebie na próbę pooklejałem i ... na razie nie zdecydowałem się na ich malowanie.

Opublikowano
  • Autor

fajki mi się podobają , ale jak będzie przelocik , to może inny wydech się pojawi , chyba zostawię tak jak jest narazie :przebiegly:

Opublikowano

Tomek nie kombinuj bo przekombinujesz - zostaw tak jak jest !

Opublikowano
  • Autor

tylko ,że jestem chory na rezanie i non stop jakieś pomysły mam , to co mam zrobić, jak po tygodniu już nowe fele bym zakładał i coś zmieniał , muszę się ogarnąć

8011597804a30b5deca712.jpg

Opublikowano

Chcesz zmian? zapuść włosy hihih

Opublikowano
  • Autor

Chcesz zmian? zapuść włosy hihih

...i w dodatku to nic nie kosztuje hyhy , przyjadę zarośnięty i mnie nie poznacie, bo mi afro rośnie na maxa :afro::D
Opublikowano

Ive, to podrzucę Ci moją Niuńkę, to se porezasz trochę (według moich rad) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ive, to podrzucę Ci moją Niuńkę, to se porezasz trochę (według moich rad) :naughty:

i gold visa nie zapomnij dołożyć :cool1:
Opublikowano

Ive, to podrzucę Ci moją Niuńkę, to se porezasz trochę (według moich rad) :naughty:

i gold visa nie zapomnij dołożyć :cool1:

Rozumiem, że przy okazji spłacisz też ... :decayed:

I tak oto rodzą się przyjaźnie na całe życie :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra , ja Ci spłacę mody autka , a Ty mi kredyt mieszkaniowy hyhyhyhy , nawet zaproszę Cię na parapetówę :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

A miało być tak piknie ... ;(

Opublikowano

Zdrowa suka :wink4:

Opublikowano

Iverson, jak masz inwestowac to moze w jakies auto, ktorym sie dluzej nacieszysz :cool1: ... kfatro czy cus... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Iverson, jak masz inwestowac to moze w jakies auto, ktorym sie dluzej nacieszysz :cool1: ... kfatro czy cus... :gwizdanie:

może S4 w przyszłości :naughty::wink4:
Opublikowano

Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy :no:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.