Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 avant 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy zakładasz? ;) bedziesz docinał czy póki bez , u mnie leżą od kilku dni ale przez pogode nie mam natchnienia montować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

https://www.youtube.com/watch?v=mXotUXKai1w

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

https://www.youtube.com/watch?v=mXotUXKai1w

mógłbyś podesłać namiary?

Opublikowano

mógłbyś podesłać namiary?

szukaj w dziale sprzedam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 28.01.2016 o 17:10, xMarcin95x napisał:
Dnia 26.01.2016 o 12:54, tomekxp2 napisał:

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

mógłbyś podesłać namiary?

PW

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne zmiany kosmetyczne. Grill poszedł w czarny mat i spojler pod zderzak polakierowany pod kolor. :). ( zdjęcia średniej jakości, jak zrobię aparatem to wrzucę lepsze, na żywo wygląda całkiem fajnie).

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Ładnie sie teraz prezentuje :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Thx
Witam, nowy zakup listwy s4 oryginalne i szykuje się zmiana listew z s-line na listwy s4 :)


image.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, przyszła pora na zmianę oleju z filtrami.

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Listwy :good: , sam bym takie zapodał, ale dorwać w normalnych pieniądzach ciężko :wallbash:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 31.03.2016 o 10:56, shakal napisał:

Listwy :good: , sam bym takie zapodał, ale dorwać w normalnych pieniądzach ciężko :wallbash:

Tak jak mówisz, ale jest to wykonalne :)

Witam, listwy S4 już na samochodzie i kilka aktualnych zdjęć.

s43.jpg

image.jpg

image.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne drobne dodatki do pakietu :).

image.jpg

image.jpg

image.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne zakupy i gromadzenie rzeczy do kolejnych modów przy w współpracy z kolegą siemian :). RNS-e w bardzo ładnym stanie.Na dniach wpadnie Bose - komplet łącznie z ori instalacją i kierownica z multi :)

image.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nastąpiły kolejne zmiany. Na chwilę obecną na "pokładzie" jest już RNS-E, wgrany najnowszy soft i pl menu, plus mapy 2016r, do kompletu dołożyłem kierownicę. Tego co nie widać to nowe głośniki niskotonowe Bose z końcówką B zostały dołożone w drzwi. Z czasem wpadnie kompletny Bose. Podziękowania dla kolegów siemian, kaju, za pomoc :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Piękne lampy przednie. Musi to robić robotę po zmroku.

Opublikowano

Przejrzałem cały temat gratuluje fury i modów :wink:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :-). Obecnie gromadzę "graty". Niedługo wpadnie, kierownica 3-ramienna, lusterka składane automatycznie ze środka i z kluczyka, podsufitka ciemna s-line i wisienka na torcie tj. fotele s-line :).

Witam, kolejny dodatek ułatwiający życie. Otwieranie klapy od wewnątrz.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Ile cie to kosztowało? Bo widze że nowe kupiłes?

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem w ASO. Ramka 36 zl, przycisk 72 zł.

Opublikowano

Moglbys podac numery tych dwoch czesci:-)

Opublikowano
  • Autor

8E1 959 527 A – panel przycisku (wersja tylko pod otwieranie klapy)

8E1 959 831 5PR – przycisk

Proszę :)

Opublikowano

Dzięki Tomek:-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, zgodnie z planem do końca roku skompletować s-line wewnętrzny + małe dodatki. Do auta ostatnio dołożyłem:

1. Pełny system Bose 10 głośników- dźwięk jest na bardzo dobrym poziomie porównując z podstawą.

image.jpgimage.jpg

2. Elektrycznie składane lusterka.
 

 


3. Czarna podsufitka s-line

 

IMAG3506.jpg

4. Kierownica 3-ramienia. 

image.jpg

5. Wisienka na torcie - komplet foteli i kanapa S-line :) - czekają na montaż. Jak będą w aucie to wrzucę kompletne zdjęcia z całym wyposażeniem :).

image.jpg

CDN.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze mycie 2017r. :)

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.