Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 avant 1.9 tdi


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ASO bo podejrzewam, że cena podobna a będziesz miał pewność. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :),ale głównie siedzę w Szczecinie.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, pomału kończę, myślę, że początek kwietnia będzie finito. Później mniejsze zakupy i przerwa bo trzeba gdzieś pojechać na urlop i parę groszy trzeba zabrać :). A na jesień kolejna porcja pomysłów i modów :)

 

W dniu 23.01.2015 o 11:04, jhimo napisał:

Zrób od razu końcówki wydechu :)

Będą i końcówki ale to w swoim czasie :). Kończę właśnie pakiet zew. s-line. Niedługo wrzucę zdjęcia. Zamiana kilku elementów w samochodzie robi dużą różnicę :).

Brakuje mi jeszcze takiej ramki od tablicy: Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie wezmę w dobrej cenie :).

555555.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, pomału kończę, myślę, że początek kwietnia będzie finito. Później mniejsze zakupy i przerwa bo trzeba gdzieś pojechać na urlop i parę groszy trzeba zabrać :). A na jesień kolejna porcja pomysłów i modów :)

Zrób od razu końcówki wydechu :)

Będą i końcówki ale to w swoim czasie :). Kończę właśnie pakiet zew. s-line. Niedługo wrzucę zdjęcia. Zamiana kilku elementów w samochodzie robi dużą różnicę :).

Brakuje mi jeszcze takiej ramki od tablicy: Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie wezmę w dobrej cenie :).

555555.jpg

Ostatnie elementy układanki już czekają na założenie :)

image.jpg

image.jpg

Taka ramka tablicy z blendą kosztuję ok 300 zł jak chcesz to mogę Ci podać namiar do sklepu . Natomiast sama ramka ok 230 zł

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2015 o 16:40, marcinch001 napisał:
W dniu 31.03.2015 o 13:54, tomekxp2 napisał:

Tak jak mówisz, pomału kończę, myślę, że początek kwietnia będzie finito. Później mniejsze zakupy i przerwa bo trzeba gdzieś pojechać na urlop i parę groszy trzeba zabrać :). A na jesień kolejna porcja pomysłów i modów :)

W dniu 23.01.2015 o 11:04, jhimo napisał:

Zrób od razu końcówki wydechu :)

Będą i końcówki ale to w swoim czasie :). Kończę właśnie pakiet zew. s-line. Niedługo wrzucę zdjęcia. Zamiana kilku elementów w samochodzie robi dużą różnicę :).

Brakuje mi jeszcze takiej ramki od tablicy: Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie wezmę w dobrej cenie :).

555555.jpg

Ostatnie elementy układanki już czekają na założenie :)

image.jpg

image.jpg

Taka ramka tablicy z blendą kosztuję ok 300 zł jak chcesz to mogę Ci podać namiar do sklepu . Natomiast sama ramka ok 230 zł

Ok, jak możesz to podaj numer. Nie ukrywam, że wolałbym jakąś używaną, bo 300 zł to dużo za kawałek plastiku. Narazie szukam samej ramki - najlepiej używka.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr ramki 8E0 807 285 AT 3FZ

Dzięki

Witam, pakiet zew. s-line zakończony (brakuje tylko ramki rej. -już zamówiona). Nawet fajnie to wyszło :)

image.jpgimage.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor zamówiłeś ramki ?
Nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba środek grilla masz w platinium a nie czarny mat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak jak mówisz Tazio, trzeba będzie posadzić. Narazie chwila przerwy a później kolejna lista modów wejdzie w życie jak się nic nie zmieni :)

Czarny mat to raczej nie będzie, raczej platinium. Ramkę kupiłem używaną w dobrej cenie i kolor był platinium, napewno nie czarny mat. Tak przynajmniej na zdjęciach widać :). Myślę,że ramka będzie pasowała kolorystycznie. :)

Ramka tab. rej. na miejscu, założona, także jeden etap można uznać za zamknięty. Kolejny wnętrze auta. Już pewne zamówienia zostały poczynione :).

image.jpg


Miała być przerwa a tu znowu coś się zamówiło :), dotarły kolejne zakupy do wnętrza :)

Lampka ambiente:

aaaaaaaaaaa.jpg

lampka_2.jpg

Listwy szczotkowane aluminium od R7 Jarek, super stan praktycznie nowe :) dzięki.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze choroba widze jak u mnie postępuje:-) pięknie:-) a mam pytanko odnośnie ramki widze że kupiłeś i zamontowaleś,ja też poszukuje takiej tylko z otworami na czujniki parkowania:-) a kupiłeś ją z ta podkładka pod tablice? Jednym słowem komplet składający się z dwóch ramek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ramka nie jest w komplecie z blendą cena blendy ok 100 zł a samą ramka ok 220 zł

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze choroba widze jak u mnie postępuje:-) pięknie:-) a mam pytanko odnośnie ramki widze że kupiłeś i zamontowaleś,ja też poszukuje takiej tylko z otworami na czujniki parkowania:-) a kupiłeś ją z ta podkładka pod tablice? Jednym słowem komplet składający się z dwóch ramek?

Witam, kupiłem używaną ramkę - cena sporo niższa od nowej. Musiałem ją troszkę przerobić - kolega bubson22 zrobił podobnie - ale jest to do zrobienia i kasa w kieszeni. Jak na pierwszy raz przerabiania ramki wyszło ok. :).

Co do choroby to jak sam widzisz instruktor83 jak już ktoś się zarazi to ciężko się wyleczyć - pewnie coś o tym wiesz :).

Kolejne elementy wnętrza dotarły na miejsce :)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...