Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 avant 1.9 tdi


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie się przymierzam w tym tygodniu, żeby podjechać i zamówić. Mówisz do A3 będzie ok, czy lepiej dopłacić i kopić do a4? Ciekawe czy jakieś różnice są po założeniu w wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zalezy od twojego portfela ,130zl z a3 ,460zl z a4 ,jak widzisz roznica w finansach jest ogromna,a czy roznica jest duza w wygladzie? Tego nie wiem bo nie mialem nigdy galki s line z a4 ,ale wejdz na moj temat i zobacz jak to wyglada:-) dla mnie roznicy nie ma:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama gałki się nie róznią od siebie róznica jest w mieszku wielkości i szwach jakie tam idą . Jak założysz od A3 to rogi ramki będą odstawać bo orginalnie w tych rogach powinny iść szwy od mieszka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na gałkę z a3, którą założyłeś to wygląda dobrze. A jak jest z tymi rogami ramki u Ciebie? Wszystko jest dobrze spasowane ? Ze zdjęcia wygląda, że jest ok, kolega marcinch001 wspomniał, że rogi ramki będą odstawały.

Muszę sobie też kupić za jednym razem ramkę najlepiej nową albo w idealnym stanie. Ciekawe ile w ASO kosztuje, chyba, że ktoś na forum ma taka to wtedy wezmę. :)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramki to niewiem ile kosztuje,ale u mnie nic nie odstaje,ale jak sie tak martwisz to zainwestuj w ta ori z a4,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Twoje zdjęcia jest OK, także nie ma sensu przepłacać. Dzisiaj podjadę do ASO i zamówię a przy okazji zapytam się o ramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek można przełożyć na ten z A4 i będzie lala, ja tak zrobiłem i już ponad rok przerzucam biegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć z tym mieszkiem, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Gałka S-line zamówiona :) jak założę to wrzucę zdjęcia.


No i gałka dotarła, teraz tylko założyć.

foto1.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, dobrze zrobione i fajnie wygląda :)

Dalej w planach:

- nakładka s-line tylni zderzak - założona

- spojler na klapę s-line - założony

- listwy na drzwi s-line - założone

i dystanse na dwie osie, ale to założę je na lato przy zmiennie felg.

Do wiosny powinienem to ogarnąć - może coś tam jeszcze dorzucę a na wiosnę coś nowego będę myślał.

Z drobnych zmian ale cieszących oko wpadł jeszcze kolor: :) (słaba jakoś bo były robione kalkulatorem)

foto1.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Kolor FIS całkowicie zmienia wygląd kokpitu. :wink4: Gałka z A3 już założona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor FIS w 1.9? Z jakim numerem masz kolor? Bez problemów podszedł czy było kombinowanie?

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nr wiem, że na pewno wchodzą dwa numery bez kombinowania tj. 8E0920931P i jeszcze jeden. Jak znajdę do napiszę ten drugi. Czas przełożenia i całej operacji max 20 min dla kogoś kto się zna. Nic nie było kombinowane tylko podłączenie i zaprogramowanie i hula jak ta lala :), tak jak kolega napisał, że fabrycznie też były nawet z nawigacją - znajomy ma taką właśnie. Można śmiało wymieniać na kolor. :).

Gałkę chciałem dzisiaj załatwić ale moja druga połówka mi zaplanowała nie planowane wyjście i muszę przełożyć na przyszły tydzień. Ale jak założę to zdjęcia wrzucę obowiązkowo :).

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zakładać, ale z wersji 2.0 do 1.9 nie podszedl licznik. Wiedziałem ze w 1,9 są kolorowe liczniki ale nie znałem osób z takimi licznikami a tu się okazuje teraz ze sporo osób go ma wiec teraz łatwiejsza droga do znalezienia licznika z odpowiednim numerem który będzie działał tak jak fabryka przekazała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pw wysłałem Tobie jakie nr powinny podejść i jaki ja mam nr. licznika.

Nowa gałka s-line założona :)

foto.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie, że nie. Trochę czasu i cierpliwości. Przekładałem ori mieszek na gałkę i poszło w miarę sprawnie. Przymierzałem na początku mieszek z a3 i jest mniejszy. Można założyć tylko trzeba go odpowiednio rozciągnąć.

Przypomniało mi się, nie orientujesz się czy nakładka na zderzak tylni s-line jest taka sama w sedanie jak w avancie? (ta z jednym wylotem po lewej). Powinny być takie same dobrze mówię?

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PW nasilałem Tobie jakie nr powinny podejść i jaki ja mam nr. licznika.

Nowa gałka s-line założona :)

foto_1.jpg

trochę odstają te rogi musiałbyś trochę ten plastik pilnikiem półokrągłym zjechać tam gdzie idzie środkowy szew .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...