Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 avant 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za nakładka na tablice rejestracyjną?ori? czy sam modziłeś? :)

Opublikowano
  • Autor

Nakładka jest docinana, a dokładniej to otwory na grill poszerzane. Kilka osób na forum już robiło tak i wyszło dobrze i taniej :)

----------------------------------

Witam, kolejne zakupy i wymiana tarcz, klocków z przodu, oleju LiquiMoly z filtrem Mann.

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

cały czas do przodu :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, pomału coś tam się robi nowego :). U Ciebie też widzę ciągle ruch :thumbup1:.


Witam, weekendowe mycie zaliczone, muszę przyznać, że zakupione kosmetyki robią robotę! :). Na wiosnę planowana profesjonalna korekta lakieru łącznie z jego zabezpieczeniem.

mycie.jpg

Poniżej zdjęcie ze "staruszkiem". Ponad 20 lat a trzyma się b. dobrze.

dziadek1.jpg

Mam pytanie dot. kolejnych modów. Najpierw modzić wydech (myślę tu o końcówkach od s4) czy robić program ?

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Wydech. Wywalić kata/DPF i środkowy, zostawić same końcowe tłumiki.

Opublikowano
  • Autor

Wydech. Wywalić kata/DPF i środkowy, zostawić same końcowe tłumiki.

Ok, dzięki za informacje, DPF-a nie mam to jeden problem z głowy. :)

Opublikowano

Jak będziesz miał okazję to zmień sobie sprężarkę na tą ze 130KM. Tanio wyjdzie a parę koników więcej :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 6.08.2015 o 12:01, MAT1000 napisał:

Jak będziesz miał okazję to zmień sobie sprężarkę na tą ze 130KM. Tanio wyjdzie a parę koników więcej :)

Tak jak mówisz, temat do rozpatrzenia.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

:thumbup1: idealnie.

A ten szary plastik w lampach pomalowałeś na czarno ?

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1: idealnie.

A ten szary plastik w lampach pomalowałeś na czarno ?

Tak, środek jest w czarnym macie.

Wrzucę jakiś film jak będę miał chwile czasu.

Opublikowano

Wydech. Wywalić kata/DPF i środkowy, zostawić same końcowe tłumiki.

Nie będzie wtedy za głośno ? będę wycinał dpf i może przy okazji pozbyłbym się środkowego :-) Ładny Avant udanych kolejnych modów :-)

Opublikowano

przy ori puchach końcowych będzie ok , co innego jakbys wstawił przeloty to było by głośniej. btw Tomek ładny avancik :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa. ?

Niedługo dorzucę dokładkę na przedni zderzak polakierowaną w kolorze nadwozia :).

Przyszedł czas na wymianę wszystkich poduszek, dwie pod silnik i poduszka z łapą pod skrzynie oczywiście oryginalne - muszę przyznać, że drogie to ASO.

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Ile dawałeś za wszystko w ASO.

Opublikowano
  • Autor

Ile dawałeś za wszystko w ASO.

Pw

Opublikowano

:thumbup1:

Powodzenia w modzeniu fury :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, pomału coś tam się robi :).

Witam, kolejne zmiany na lepsze. Teraz czas na program z zachowaniem optymalnej rezerwy. Różnica jest odczuwalna na duży plus :).

W serii było: 120 km, 284 Nm

image.jpg

ETAP 1 (141 km, 332 Nm)

image.jpg

ETAP 2 - tu jest już optymalnie. :) (150 km, 377 Nm)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Super:-) też bede tym się zajme na wiosne :-) najpierw dwururka:-) fajny zastrzyk mocy:-) napisz coś więcej różnicy między seria, jak można wiedzieć ile cie kosztował taki zabieg?

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, długo się wahalem, sporo czytałem itd. W końcu się zdecydowałem i teraz to żałuję, że wcześniej nie zrobiłem.

Różnica jest spora :). Samochód jest bardziej żwawy, szybciej reaguje na gaz, i czuć jak chce jechać do przodu nie kręcąc go specjalnie. Wcześniej brakowało mi mocy na trasie w trakcie wyprzedzania. Teraz jest dużo lepiej. Można było więcej wyciągnąć ale tak jak napisałem wcześniej miała być rezerwa. :)

-----------------------------------

Kolejny element do układanki. Dotarły spryskiwacze mgiełkowe podgrzewane od kolegi z forum :)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Mała rzecz a cieszy:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.