Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Popraw Bank bo powinno być Bang.

Bład sie wkradl ;-)

Opublikowano

Może chodziło mu o Bank Spółdzielczy :grin: albo Gang Olsena:wink:

Opublikowano

gratki auta. piękna furmanka :wink: oby jak najlepiej służyła

Opublikowano

Tydzien pojezdzilem takim, brakuje mi czasem tych guziczkow, pierdolek w koło lewarka od biegów, ja mam tylko jeden yojstickek do wszystkiego

Kolorek piekny

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jest już komplet elementów do PDC przód.

Opis demontażu zderzaka:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/page-14

20140515_173511.jpg

20140503_123648.jpg

Moduł ....AA (te moduły schodzą jak ciepłe bułeczki - WHY ??? )

20140515_173629.jpg

20140515_173621.jpg

20140515_173639.jpg

20140515_173644.jpg

20140515_173658.jpg

20140515_173716.jpg

Zamontowane są już przyciski:
PDC + ESP i ADS przy tzw ok azji ;)

20140504_144754a.jpg


Musze jeszcze "dopytać" gdzie i pod jakie piny podpiąć okablowanie przycisku PDC (przy przycisku ESP i pd strony modułu parktronica) - bo tego jeszcze nie obczaiłem ?

Aktualizacja (dzięki wrclaguna )

"Od sterownika PDC ( wtyka 16 PIN ) ciągniesz razem z wiązka 2 przewody do przycisku ( wtyka 8 PIN)

T16e PIN 4 ----> T8r PIN 1
T16e PIN 13 ---> T8r PIN 3"



No iiiiiii zaczynamy ciągać okablowanie ?


Coś się tam porysowało przez piątecek...
Wszystko mam nadzieje w jednym miejscu :

Opis%2Bwi%C4%85zek%2BPDC%2Bprz%C3%B3d%2B


---------- Post dopisany 14-06-2014 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 17:56 ----------

_______________________________________________________________________________________________________________________________________
VIM uruchomiony ?
Filmy w 5.1 z lektorem brzmią...... WOW !

20140614_171149.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=0gTLaalFvhM&list=UUYPTsMQiz3kbWGCtciMXwzQ

Jak odróżnić MMI 2G od MMI 3G?
Jak rozpoznać czy w Twoim aucie jest system w wersji 2G czy 3G? Najłatwiej sprawdzić wersję oprogramowania jaka jest wgrana w MMI.
Aby tego dokonać należy wejść w menu samochodu przyciskiem [CAR], potem wcisnąć [sETUP], a następnie wybrać podmenu „Version” i odczytać wartość z linii oznaczonej literami „SW”.

Dla MMI 2G jest to wartość w formacie: XX-XX XX.X.X XXXX

Dla MMi 3G jest to wartość w formacie: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Jakoś opis powyżej nie bardzo pasuje do tego co widać poniżej :) Kazdy chyba wie co ma na pokładzie (MMI 2G ...3G...)
http://s17.postimg.org/y2crcgojf/VIM_dekodowanie.jpg


odblokowanie filmow podczas jazdy tzw VIDEO IN MOTION dla MMI3G :

http://s14.postimg.org/3r1jvg28t/VIM.jpg

MMI 3G: Aktywacja ViM (Video in Motion) - mr-fix.pl

AudiEnthusiasts Master

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 17:35 ----------

Doszły zamówione LEDy :)

LEDy w rejestracje : 4G0943021, 4B0971832, 000 979 009 E - Koszt kpl. 150zł.

20140617_080457.jpg

 

20140617_082931.jpg

LEDy siedzą na aucie :)
Efekt .... zdecydowanie na PLUUUUUUUUS :banan2::radocha: !!!

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Musze ogarnac demontaz tych lampek rejestracyjnych :-/ polowa wieczora mi wczoraj zeszla i 0 efektu :-(

Nie potrafie ich wyciagnac mimo ze wiele rysunkow widzialem jak to zrobic....

Opublikowano

Trzeba użyć płaskiego wkrętaka, najlepiej takiego w miarę solidnego aby miał z 1,5-2cm szerokości, włożyć go w otwór i przesunąć tak jakby całą lampkę w prawo...nie ma opcji aby nie wyszła!

Opublikowano
  • Autor

LEDy przygotowane wiec trzeba dzis to ogarnac :)

Opublikowano

Akcja+:beer:...max 1h i po robicie! A jaki efekt wieczorkiem :thumbup: dodatkowo u siebie podniosłem do góry o jeden otwór ramke tablicy aby światło lepiej odbijało się od tablicy rej.

Opublikowano

wyjęcie lampek zajmuje 21,456 sekundy:wink:

Opublikowano

Cóż za skrupulatność...gratki osiągniętego czasu jednak :beer: nie policzyłeś :D

Opublikowano
:drunk: było po montażu:wink:
Opublikowano
  • Autor

Pierwsze filtry wymienione.

20140620_141849.jpg

Kabinowy był chyba od początku sądząc po tym ile wysypało się ze środka ?

20140620_141824a.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

czy zniknal Ci ten problem zwiazany z myjnia i ikona, o ktorym wspominales w pierwszym poscie ?

Opublikowano
  • Autor

Tak.

Sam z siebie. Nic nie kasowalem kompem....w sumie sprawa wygladala tak, ze wsiadlem, kluczyk w stacyjke, pisk+ikonka....wyjąłem kluczyk...wlozylem razz jeszze i wszystko po staremu...

Ostatnio jak kodowalem VIM to sprawdzalem bledy i blad jako taki zapisany w kompie byl.

Pewnie cos sie przy recznym z tylu zamoczylo....

Opublikowano

miałem i pośrednio mam ten sam problem

nie chce zniknąć

ręce opadają

co myjnia - cyrk

można szału dostać

(dlatego pytam...)

Opublikowano
  • Autor

Kilka razy mylem juz auto i tylko 1 raz mialem cos takiego...

Moze cos przy samym zacisky jest "poluzowane" i dostaje sie woda ??

Opublikowano

bardzo mozliwe

kolega ma ten problem

odziedziczony, że tak powiem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W związku z licznymi ryskami na wyświetlaczu MMI zamówiłem folie ochronną - matową na ten wyświetlacz w firmie 3MK (w razie "WU" mają już w bazie wymiary do wyświetlacza MMI 3G - dzięki użytkownikowi mumen)
Cena z przesyłką 33zł.

To co dziś przyszło wygląda tak :

20140704_174149.jpg

20140704_174225.jpg

20140704_174301.jpg

20140704_174312.jpg


Mam nadzieje, że dziś uda się to założyć i zobaczyć jakie będą efekty.

20140704_194801.jpg

20140704_195310.jpg


20140704_200103.jpg

Folia założona. Porysowany dół wyświetlacza troszke jest widoczny...ale i tak jest duuuuuużo lepiej :):)
Polecam zapobiegawczo :banan:

Pliki z których było wysyłane do 3MK:
Folia Ekran Audi.cdr

Folia Ekran Audi.pdf

Folia Ekran Audi.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 17:51 ----------

Dzisiaj zabrałem się w końcu za ADSa :?
Oczywiście po co wszystko miało by się odbyć bez problemów ;)
Zamiast fioletowego przewodu w kostce 16pinowej w pinie 4 siedział żółto/szary...
Przy kodowanie byte 19 nie chciał przyjąć 1 w 6tym bicie ?
Podświetlenie działa więc tylko na trybie który jest uruchomiony (mam nadzieje że "wyższy" kabelek to ogarnie-musze tylko poszukać kto może mieć coś wyższego lub zakupić)
W trybie INDYVIDUAL (silnik na dynamic , kiera na comfort) faktycznie jakoś tak czuć troszeczkę te różnice.

Pomoże ktoś coś z tym podświetleniem przycisku ???? Co z tym zrobić ?
20140719_175830.jpg

20140719_222525.jpg

20140719_222536.jpg

20140719_222547.jpg


Kodowanie :
7.jpg

8.jpg

17.jpg


W BYTE 19 pojawiły się problemy ?

19.jpg

Dziś kodowanie poszło innym kabelkiem...bez najmniejszego problemu :)
Teraz piknie świeci :)

Podziękowania dla użytkowników : Gibons i wrclaguna za "cierpliwość" :)
20140722_191619.jpg

20140722_211549.jpg


---------- Post dopisany 30-07-2014 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 23:23 ----------

Wypadałoby przed urlopem wymienić olej ;) - Podziękowania dla dzik'a
20140730_175405.jpg


Teraz tylko to gdzieś wymienić :(

MMI 3g.jpg

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.