Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy po wymianie sterownika silnika mogą byc problemy z immobilizerem ???


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

No mam ale czy taka prosta to nie wiem :) może jakiś wskazówki

A czy jak wyjmę swój sterownik i założe inny i coś byłoby nie tak to mogę normalnie stary założyc nic sie nie stanie immobilizer ?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Z tą wymianą nie jest jeszcze nic pewnego okaże się jutro ale wole byc przygotowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,jakiś miesiąc temu podmieniałem sterownik u Siebie i nic nie musiałem kombinować,podpiąłem nowy i auto odpaliło,po podmianie z powrotem na ten co był też nie było żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok to zobaczymy co z tego wyjdzie oby się nic nie porąbało :wink: bo bedzie lipa:grin:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

A dziś oglądałem sterowniki na allegro i zauważyłem ze na sterownikach są dwie różne kropki jakby były czymś fabrycznie znaczone jedna kropka jest koloru zielonego druga kropka koloru pomarańczowego no a oglądałem sterowniki do a4 b5 1.6 wie ktoś o co tu chodzi?

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

A i kolego wiesz ciekawe czy u ciebie w ogóle imo jest sprawne? przy odpalaniu musisz czekac aż ci pomarańczowa kontrolka zgaśnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę czekać aż zgaśnie,immo sprawne bo jak próbowałem odpalić kluczykiem bez trannspondera to odpalał i zaraz gasł,kropki mogą oznaczać że sterownik może posiadać jakiegoś chipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie jest tak ze musze poczekac az kontrolka zgaśnie jak odpale gdy się świeci auto po sekundzie gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...