Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kostka 16PIN (brązowa) od pompki centRalnego audi a4 2.5tdi AVANT quattro 01...


msyogi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Prosił bym kogos kto posiada taki sam model audi jak moja o zrobienie zdjęcia kostki 16 pinowej tej z brązową oprawką, poprzedni wlasciciel odcial oryginalna i podlaczyl od audi 96r poniewaz piny byly pordzewiale, wymienil tez pompke bo byla zalana i teraz walcze od jakiegos czasu zeby dojsc z tym do ladu. Mam w planie kupic oryginalna pompke do tego modelu, ale najpierw chcialbym zrobic porzadek z ta kostka. Ucial stara, podlaczyl od 96 roku, ale tam kilka kolorow kabli sie rozni, i nie jestem pewien czy bedzie to gralo z oryginalna pompka, dla pewnosci podam nr ory pompki 8DO 862 257

A aktualnie mam podlaczona 8LO 862 257 A

Nie dziala mi otwieranie klapy bagaznika, otwieram bagaznik z klucza to wszystkie drzwi sie zamykaja i tego typu mankamenty, ah no i nie dziala mi centralny z pilota, natomiast z klucza dziala poprawnie, domykanie szyb tak samo dziala. Nie jestem pewien ale chyba ta pompka ktora mam aktualnie nie obsluguje w ogole pilota centralnego zamka?

e9ru3m932vw7_t.jpg

Wiec prosil bym o zdjecie tej kostki, bez opra

wki z jednej i drugiej strony, bede bardzo wdzieczny!

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 12:37 ----------

Up

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Potrzebował bym schematów kostek do pompek , generalnie chodzi mi o kolory przewodów

8DO 862 257

8LO 862 257 A

Problem mam tego typu, tak jak pisałem wcześniej poprzedni właściciel wymienił pompka na 8LO 862 257A ponieważ ori 8DO 862 257 została zalana, odciął tez kostkę 16 pin bo była zasniedziala i teraz nie moge sie połapać z tymi kablami, nie działa mi otwieranie klapy bagażnika, za każdym razem musze otwierać kluczem, i nie wiem czy to wina pompki czy kabli, nie działa rownież pilot centralnego ale juz udało mi sie ustalić ze aktualnie zamontowana pompka nie obsługuje pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...