Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1,8 5v 95r] Funkcja TP


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam radio DeltaCC (blaupunkt).Gdy mam włączoną funkcję TP o czym świadczy zapalona dioda nad tym przyciskiem i nacisne na ten przycisk szybko raz to na wyświetlaczu wyświetla mi się napis 0 MEM Czy to oznacza że ta funkcja jednak nie działa gdyż nie ma do pamięci wprowadzonej żadnej stacji odnośnie tej funkcji? W radiu mam oczywiście zaprogramowane stacje.Jeśli ktoś coś wie na ten temat to prosze o rady. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy odbiór informacji drogowych w Polsce wogóle działa - tylko w niemczech mi to funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, Ty chyba piszesz o EON...

Trochę na temat TP/TA : http://radiopolska.pl/portal/staticpages/index.php?page=rds-funkcje#tpta

Ale więcej napisać nie mogę, bo się nie bawiłem tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze mieszkam niedaleko granicy pol-nie, u mnie w radio (Symphony) pojawiaja sie niemieckie wiadomosci drogowe. Swego czasu podczas jednej z nich nacisnalem badajze wlasnie TP i zostala ona nagrana do pamieci, pozniej mozna bylo ja odtworzyc i pojawialo sie MEM 1, po jakims czasie jest ona usuwana i stad chyba MEM 0. Mozna takze regulowac glosnosc tych wiadomosci ale juz nie pamietam jak, musialbym przejrzec instrukcje do radia po niemiecku ale w tej chwili nie mam mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, Ty chyba piszesz o EON...

Trochę na temat TP/TA : http://radiopolska.pl/portal/staticpages/index.php?page=rds-funkcje#tpta

Ale więcej napisać nie mogę, bo się nie bawiłem tym...

Nie EON. Pisze o TP poprostu w Polsce nie zarzyło mi sie jeszcze nigdy by CD lub radio przeskoczyło na te informacje w niemczech aż mnie to wkurzało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...