Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele z A6C5 do B5


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po glowie taki pomysl, na necie widzialem mocowanie fotela z a6c5 i mniej wiecej jest podobne, ktos juz to przerabial ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam fotele sa takei same, chyba ze pomylilem z c4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj opcji szukaj taki temat już był..

sto tysięcy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat byl ja wkladalem do siebie recarosy,z przodu do przerobki tylko 1 kolko a dokladnie zeszlifowanie go chyba ze 3mm ale nie pamietam czy od str.tunelu czy drzwi...i oczywiscie przod dospawanie mocowania z a6...tyl ciezko siedzisko niema szans chyba ze skocisz jakos,oparcie tez jest troche inne ale do upchania,lecz te boczki kanapy juz bedzie ciezko wlozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jesli sie rozchodzi o fotele w full pradzie? podejda prady z a6 do prądu w b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jesli sie rozchodzi o fotele w full pradzie? podejda prady z a6 do prądu w b5?

Jeśli miałeś prąd w B5 ( mogą być same lędźwie ) to zadziała to w fotelach od C5.

Tam jest chyba nawet taka sama kostka i ona obsługuje wszystkie regulacje w fotelach C5.

Pamiętaj że w C5 były 4 warianty sterowań w fotelach.

- ubogo w pytę - same lędźwie

- podstawowa - lędźwie i opuszczanie fotela w dół

- rozbudowana - lędźwie, fotel w dół, oparcie w dół , sam przód siedziska, sam tył siedziska, kołyska

- Recaro - to co wyżej tylko bez 3 ostatnich funkcji :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prad jest ten sam grzanie (ziel.kostka)jest na wsowki a w b5 na bolce wiec kostka do przerobki,air bag jak polift w b5 to pasi jak przedlift to kostka do przerobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy szyny z foteli elektrycznych A6 są takie same jak szyny w fotelach elektrycznych A4 B5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy szyny z foteli elektrycznych A6 są takie same jak szyny w fotelach elektrycznych A4 B5 ?

a tego to niewiem ale raczej nie...

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

w b5 masz full elektrycz i czesciowo elektrycz np.recaro, i tam szyny sa inne ale idzie je zamieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air bag jak polift w b5 to pasi jak przedlift to kostka do przerobki

W A6 przelift kostka z 2 pinami, w Poliftowych 3 pinowy.

Jeśli mamy w A4 Airbag z 2 kablami/pinami, a w fotelu 3 pinowy to jeden pin ( masa ) leci do połączenia z masą z elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu to robiłem i tak oba Ślizgi (w tych fotelach masz kółeczka) trzeba zszlifowac o połowe, odciąć przednie mocowanie szyny pod nogami kierowcy, wspawać jak najniżej mocowanie od nowego fotela, (prądu w starym nie miałem dorabiałem wsjo) ps. dopasuj zanim przyspawasz bo wydaje mi sie ze inna geometria foteli jest ze miejsce pod udami jest zbyt wysoko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...