Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualne
Opis w ostatnim moim poscie. Jak w temacie b5 1.9 tdi afn.
Naszlo pare zmian, mysle ze na lepsze, lampy zmienione na ori co wiekszosc ucieszy ;) i rotory w innym kolorku. Planowane wydechy na tak zwane jajo ;) Pozdrawiam Klubowiczow

P1010483.jpgP1010508.jpgP1010522.jpg
P1010489.jpgP1010524.jpgP10104975.jpg

P1010417.jpg

FILM


Aktualne
Opis w ostatnim moim poscie. Jak w temacie b5 1.9 tdi afn.
Naszlo pare zmian, mysle ze na lepsze, lampy zmienione na ori co wiekszosc ucieszy ;) i rotory w innym kolorku. Planowane wydechy na tak zwane jajo ;) Pozdrawiam Klubowiczow

P1010483.jpgP1010508.jpgP1010522.jpg
P1010489.jpgP1010524.jpgP10104975.jpg

P1010417.jpg

FILM

Atualne

Edytowane przez Daniel871

Opublikowano

Ładna sztuka :)

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka :)

Dzieki ;)

Opublikowano

Piękna :) Mam pytanie co do tej czerwonej listwy we wnętrzu: to skóra?

Opublikowano
  • Autor

Piękna :) Mam pytanie co do tej czerwonej listwy we wnętrzu: to skóra?

Czerwone dekory to folia carbon

Opublikowano

Super wygląda z daleka. Musze do siebie taką wrzucić. To ta 3D czy 4D?


Jeśli możesz to podrzuć link, jeśli kupowałeś na necie.

Opublikowano

Śliczna według mnie,kupa dobrej roboty.Jak patrze na twój lakier to aż mnie ciekawość zżera jak by moja wyglądała z tak zadbanym. A co tam kolego pod maską,seria AFN?

Opublikowano

fiu fiu... no zacnie jest :]

Powiedz mi mistrzu co to za stołki i jak ze spasowaniem?

Komplet siedzi, czy tylko przód?

Czemu tak mało opisane o aucie? Albo nie widzę całego tematu :/

Dał byś linka..

Opublikowano
  • Autor

Super wygląda z daleka. Musze do siebie taką wrzucić. To ta 3D czy 4D?

Jeśli możesz to podrzuć link, jeśli kupowałeś na necie.

zwykla carbon czerwona z allegro ;)

Śliczna według mnie,kupa dobrej roboty.Jak patrze na twój lakier to aż mnie ciekawość zżera jak by moja wyglądała z tak zadbanym. A co tam kolego pod maską,seria AFN?

tak afn z przelotem pelnym i zaslepionym egr i szukam 216 i mapowanko ja czeka a potem zobaczymy

fiu fiu... no zacnie jest :]

Powiedz mi mistrzu co to za stołki i jak ze spasowaniem?

Komplet siedzi, czy tylko przód?

Czemu tak mało opisane o aucie? Albo nie widzę całego tematu :/

Dał byś linka..

Nie ogarniam troche z czasem, bylo juzk iedys napisane, nie wiem gdzie to poznikalo, lacie to dare rs 18 cali 8j i 9,5 j na gwincie z fk daje rade ;)

Opublikowano

A z lakierem co robiłeś, że tak fajnie wygląda? :)

Opublikowano
  • Autor

A z lakierem co robiłeś, że tak fajnie wygląda? :)

Lakier jest fabryczny, ale dbam, byla polerowana 3 razy, i 1 na tydzien jest woskowana 2 warstwami nano wosku, auto ma duzo niedoskonalosci, ale po paru moich poprawkach laik nie widzi, wszyscy mowia ze zadbana i nie wierza mi ze to 96 rok ;)

Opublikowano

No rzeczywiście na zdjęciach świetnie wygląda! :naughty:

Opublikowano

Tyl mnie miazdzy... Kozak

Opublikowano

Podwójny wydech w b5 hmm wcześniej mówiłem stanowczo NIE ale w tym przypadku z tym zderzakiem z tymi koncówkami wygląda wysmienicie :)

Opublikowano

Jakie masz rozmiary felg i opon ? Jakiej firmy ?

Opublikowano
  • Autor

Podwójny wydech w b5 hmm wcześniej mówiłem stanowczo NIE ale w tym przypadku z tym zderzakiem z tymi koncówkami wygląda wysmienicie :)

bo to zderzak scz tylko dospawane ksztaltki z dyfuzora b6 albo b7 zeby mialo wszystko rece i nogi

Jakie masz rozmiary felg i opon ? Jakiej firmy ?

18" 8 i 9,5 j Dare RS (repliki bbs rs) opony 8j - 205/40 na 9,5j - 215/40

Opublikowano

jak zaslepiłes egr to robiłes jakies korekty w ecu??

ostatnio czytałem ze bez korekty bedzie wiecej paliła fura.

Opublikowano
  • Autor

jak zaslepiłes egr to robiłes jakies korekty w ecu??

ostatnio czytałem ze bez korekty bedzie wiecej paliła fura.

Nic wiecej nie robilem, i nie pali wiecej, jest tak samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.