Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ


!Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda czasu i zachodu na regeneracje tego napędu pompy, lepiej założyć komplet od sprawdzonego milionem kilometrów 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,sam założyłem pompe z 1.9 ;) Nie mniej jednak miałem ochote Sprawdzić czy regeneracja tego gniazda jest Na tyle czasochłonna i trudna żeby za nią płacić w Firmie 700zł :P
Pompa sobie leży,może kiedyś się komuś przyda :) Tak czy siak by leżała... z luźnym gniazdem,a tak lezy sobie sprawna,bez luzów itd :)


Dawno nic sie nie działo ale to nie oznacza że Nic Się nie dzieje...
W Weekend troszkę gratów zakupiłem... czekam aż przyjdą paczki i zaczynamy rzeźbić :)

Wpadł Zderzak S-line z Grillem w dobrej Cenie :
0280f741ed4c62d9med.jpg

Do Zderzaka od razu zakupiłem kratki:
e1d439965519057dmed.jpg

Lecąc z Falą zakupoholizmu zakupiłem od kolegi z Forum Listwy S4:
9eed661871f3a4a1med.jpg

No i jak by nie było aby dupka lepiej się prezenciła to wpadły dwie końcówki Ultera okrągłe:
5bd0b270af37850dmed.jpg

No i na Deser aby Pakiet S-line z Listwami S4 był kompletny to dzięki Dydowi wpadła Lotka nad tylną Klape :)
24dd96cd2d74118emed.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo lecisz z tematem Panie :naughty: czekam na fotki po montażu gratów bo sporo się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze wsadzić Nowe koło... ale musze z 7 elementów pomalowac w samochodzie i innych rzeczy porobić a to niestety szarpnie mój budżet... Tak więc Koło na Następny sezon dopiero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zawsze trzeba wybierać między różnymi rzeczami... z kołem czy bez i tak podziwiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, całe na czarno w moim stylu :hi: obecnie jestem na etapie malowania środka lamp na czarno, u Ciebie jest wszystko pomalowane ? przyciemniałeś jakoś pomarańczowy kierunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, całe na czarno w moim stylu :hi: obecnie jestem na etapie malowania środka lamp na czarno, u Ciebie jest wszystko pomalowane ? przyciemniałeś jakoś pomarańczowy kierunek ?

Samochód jest Granatowy :P

Lampy w środku są całe na czarno,kierunku nie przyciemniałem tylko jest wycięty ten "Pomarańczowy Plastik" w kierunkowskazie i założona została Pomarańczowa Żarówka :)

Tak to wygląda w srodku:

58f5432f09f18619med.jpg

Lotka od Dyda została wczoraj Wycięta z Klapy,dzisiaj już ją zawiozłem do Lakiernika,a w międzyczasie zrobiłem przymiarke na szybko:

a96420f943156b82med.jpg

Czekam na reszte gratów i też mam zamiar od razu do lakiernika dać wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa słowa:

pierwsze... Skarbonka

drugie... oby służyła

Dokladnie!!!przerazilem sie jak zaczales wypisywac co zmienione,juz lepiej bys napisal co zostalo nie ruszone ;) przykra sprawa z tymi 2l tdi,ale Wiem ze nie tylko ty Tyle

Siana wyslales na remont,w

Sumie jakby zliczyc to ja tez malo nie wydaje haha z ta roznica ze tylko w tuning!niech juz sluzy bezawaryjnie bo piekna jest,pasowaloby sie nacieszyc,pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, całe na czarno w moim stylu :hi: obecnie jestem na etapie malowania środka lamp na czarno, u Ciebie jest wszystko pomalowane ? przyciemniałeś jakoś pomarańczowy kierunek ?

Samochód jest Granatowy :P

Lampy w środku są całe na czarno,kierunku nie przyciemniałem tylko jest wycięty ten "Pomarańczowy Plastik" w kierunkowskazie i założona została Pomarańczowa Żarówka :)

Tak to wygląda w srodku:

58f5432f09f18619med.jpg

dzięki :naughty: będę działał w długi weekend :D

tak to już jest z tymi dieslami, ludzie kupują je żeby było taniej a w gruncie rzeczy przy podsumowaniu kilkuletnim wychodzi nawet drożej niż jeżdżenie 2.0tfsi ;) mimo wszystko powodzenia, mniej problemów wiecej frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że teraz Będą już same Tjuningi :P

No ba,po tym wszystkim to juz tylko kosmetyka zostala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, całe na czarno w moim stylu :hi: obecnie jestem na etapie malowania środka lamp na czarno, u Ciebie jest wszystko pomalowane ? przyciemniałeś jakoś pomarańczowy kierunek ?

Samochód jest Granatowy :P

Lampy w środku są całe na czarno,kierunku nie przyciemniałem tylko jest wycięty ten "Pomarańczowy Plastik" w kierunkowskazie i założona została Pomarańczowa Żarówka :)

Tak to wygląda w srodku:

58f5432f09f18619med.jpg

jeżeli mogę coś dodać to zamiast tych magicznych pomarańczowych żarówek wsadź srebrne będzie o wiele przyjemniej wyglądać bo nawet na tym zdjęciu widać kolor pomarańczowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Chce mieć Pomarańczowe żarówki,nie chce mieć tak jak "Wszyscy" :)

Wczoraj doszła Paczka z Końcówkami :)

446ecb93e6f8f0aamed.jpg

A dzisiaj odebrałem Zderzak :)

Czekam jeszcze na Listwy i wszystko idzie do malowania :)

9eed02a38fb4e2d6med.jpg

Edytowane przez !Grześ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, końcówki wydechu kupiłeś 90? czy mniejsze ?

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dydo... jak byś tyle Hajsu wpierd*lil w silnik co Ja to tez byś serią jeździł :P

Ale spokojnie,ciebie to niebawem czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...