Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skuter dla żonki:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam Peugote Ludix Blaster 50ccm i go sobie chwale..jest chłodzony cieczą itp..jeszcze ani razu mnie nie zawiódł..a wyglada prawie tak samo jak ten na foto...Polecam go..chyba ze skuter ma miesc blokade na 50km/h bo co ja mam nie ma i licznik zamyka spokojnie.

http://auto.img.v4.skyrock.net/9033/5139033/pics/349834028_small.jpg

A ile ma na liczniku?

Opublikowano

80km/h i wskazówka zatrzymuje sie jakieś 1cm pod 80

Opublikowano

Nie kupuj chinola.. Jak 2-3 tysie to piaggio zipp z 2007-2009 wychaczysz..

Prugeota tez polecam bo est ladniejszy dla kobiety.. Aerox jest ok ale w pojedynke.. Pasazerowi niewygodnie..

Mozna czasem cos dobrego znalezc.. A teraz niedlugo ma wejsc ustawa ze na B mozna do 125cm jezdzic..

Opublikowano

To na wuj ja robiłem kat.A... i płaciłem te jeb... pieniądze...

125 ogólnie motocykl ?

Taką Yamaszke upoluje w Anglii taniej żeby ściągnąć ?

Opublikowano

Podepne się pod temat.

Chce kupić skuter 125 z klasy maxi skuterów. Interesuje mnie przede wszystkim burgman i peugeot satelis.

Może ktoś coś ma do sprzedania?

Opublikowano
To na wuj ja robiłem kat.A... i płaciłem te jeb... pieniądze...

125 ogólnie motocykl ?

Taką Yamaszke upoluje w Anglii taniej żeby ściągnąć ?

Przepis bedzie dotyczyl tylko skuterow, skrzynia automat i ogranicznik, nie moze byc biegow..

Opublikowano
To na wuj ja robiłem kat.A... i płaciłem te jeb... pieniądze...

125 ogólnie motocykl ?

Taką Yamaszke upoluje w Anglii taniej żeby ściągnąć ?

Tylko dolicz koszty przekladki:grin:

Opublikowano

Nie kupuj żadnego chinola, bo to strata czasu i nerwów...Tym bardziej, że używać będzie go Twoja druga połówka.Awaryjne i czasami niebezpieczne ale o tym można poczytać w internecie.Szukaj markowca np. Malagutti F15, Aerox, Yamaha Neos jak ktoś wspomniał tanie części i w sumie bezawaryjne.Przewinąłem akurat te modele więc polecam.Stylistyka różna więc tylko kolor dobrać :)

Opublikowano
To na wuj ja robiłem kat.A... i płaciłem te jeb... pieniądze...

125 ogólnie motocykl ?

Taką Yamaszke upoluje w Anglii taniej żeby ściągnąć ?

No ale musisz doliczyc koszty przelozenia kierownicy na lewa strone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.