Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejne auto Fiat 500


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

staram się dodać ale dodawanie tu fotek to dla mnie jakaś masakra

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

WP_20140509_001.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ubiegłym roku po zakupie nowej 500 również byłem w szoku. Jak na taką małą zabawkę to jeździ to nad wyraz dobrze, a i wyposażenie już w podstawie ma lepsze niż nie jedno Audi. Jaki masz silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Silniczek 1.2 69 km bo autko jest używane w dużym mieście ale daje rade poza miastem jeszcze tak nie testowałem ale raz wypadłem na autoban to spokojnie buja się 150 km/h wtedy bardzo padało więc nie żyłowałem więcej . Jest naprawdę ciche na postoju silnika nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam silnik :naughty: Na autostradzie leci ponad 160 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze prośbę do was koledzy chce na tą 500 setkę dać wkoło pasek taki jak ma wersia GUCCI jak w piszecie w necie fiat 500 GUCCI to zobaczycie o co mi chodzi dzwoniłem do salonu fiata ale tam nie maja od wersji gucci tylko inne , po innych salonach też mię zbywali jak ktoś by miał namiar na taki pasek na moja 500 to niech da znać z góry dziękuje :decayed:.

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

17_244523418.jpg

17_519640005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na forum fiata 500, widziałem naklejki na różnych modelach fiata więc nie powinno być z nimi problemu. Ewentualnie pod zamówienie w firmach, które robià reklamy na samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

a o taki pasek mi chodzi

fiat_500_by_gucci_002.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

a dzisiaj moje autko dostało chromy ori na lusterka :decayed::decayed: więc brakuje mi tylko paska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwił byś się :banan: jak byś zobaczył to autko w środku a jak byś się nim przejechał to byś był dopiero mile zaskoczony , to auto nie jest dla ludzi którzy zamierzają mieć jedno auto , to jest samochód dla tych co mają kilka aut , a jak potrzebuje mieć sporo miejsca to biorę combi , albo wana:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

w drukarni gdzie oklejają samochody taki pasek zrobią ci za jakieś 300 zł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? :wink:

9708o.jpg

U mnie były piski jak u nastolalatki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty furki:hi: szkoda ze to nie abarth, mala buda i zbiera sie:wink:

Dla mnie to tylko auto, widze je codziennie w pracy:p

Ps. Wczoraj akurat lancia spadla z zaczepow na montazu:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? :wink:

http://imageshack.com/a/img845/5193/9708o.jpg

U mnie były piski jak u nastolalatki :grin:

Komu sprezentowałeś tego Eosa ? Żonie czy właśnie jakiejś nastolatce ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaśmiecać wątku kolegi to dodam tylko, że wiesz jak jest, One zawsze mają maks 18, potem już tylko VAT dodaje się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest 500 mojej kobity:

2014_05_21_18_40_51.jpg

Najbliższe plany to:

- felgi 16" - in progress...

2008_Abarth_500_23.jpg

4270701213_1.jpg

- lusterka chrom - in progress...

- fotele z Abartha w czerwonej skórze,

- kierownica z Abartha MF, skórzana, biała,

Kierowniczka mówi już coś o zmianie na różwego Abartha 500 :shock3:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

a o taki pasek mi chodzi

http://s28.postimg.org/w7io6jm21/fiat_500_by_gucci_002.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

a dzisiaj moje autko dostało chromy ori na lusterka :decayed::decayed: więc brakuje mi tylko paska

Dużo roboty z przełożeniem nakładek na lusterka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło o mały silnik i miejskie auto dlatego jest fiat 500 1.2 / 69km a żonka chciała tylko fiata 500 mi zresztą tez się bardzo zawsze podobało , więc do kolekcji trafiła 500tka:decayed:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

nakładki to jakieś 10 min pracy musisz zacząć ściągać od dolnej części lusterka podważyć dolną część nakładki płaskim wkrętakiem jak dół zejdzie to pójdzie już jak po maśle , można dodatkowo lustro uchylić na sam duł wtedy będziesz miał dostęp do górnych zatrzasków kture możesz podważyć żeby lepiej zeskoczyło.

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

w drukarni gdzie oklejają samochody taki pasek zrobią ci za jakieś 300 zł.....

Też myślałem o takiej drukarni tylko podejrzewam jak będę sam oklejał to na tylnich błotnikach są wypuklenia tam gdzie ma być pasek i w tym miejscu będzie się marszczył , chyba że tam gdzie by wydrukowali może oklejaja auta to by mi to zrobili.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...