Skocz do zawartości
IGNOROWANY

schowek z b8 do b6 ?


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem się ostatnio zastanawiać nad schowkiem z b8 do swoiej b6-tki. Próbował może już ktoś takiego numeru ? Będzie to pasować ?

zastanawiam się czy wymiary i mocowanie jest takie same czy jednak bardzo różni się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zacząć od zmierzenia długości klapy schowka w B8 i B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma szans już sam profil klapy się różni co dopiero dolne plastiki etc.... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się ostatnio zastanawiać nad schowkiem z b8 do swoiej b6-tki. Próbował może już ktoś takiego numeru ? Będzie to pasować ?

zastanawiam się czy wymiary i mocowanie jest takie same czy jednak bardzo różni się ...

to może już odpuść sobie myślenie... :doh:

i po co ta głupkowata odpowiedź ? OT to w swoich wątkach pisz mądra i myśląca głowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy sprowadziłem sobie moją B6 miałem odłamany jeden z zawiasów plastikowych od schowka i postanowiłem sobie kupić gdzieś na szrocie nie uszkodzony schowek...

Byłem bardzo zdziwiony jak zobaczyłem ceny używanych schowków do tego modelu chociażby na allegro (ceny zaczynają się od 250zł i idą w górę nawet do 400zł). Wpadłem na podobny pomysł co Ty, aby kupić schowek od B8 (ponieważ jest dużo tańszy i wygląda dość podobnie) jednak gdy zadzwoniłem do handlarzy częściami mówili mi, że nie będzie pasować i wyrzucę kasę w błoto...

Żebyś miał porównanie podsyłam Ci wygląd mojego uszkodzonego schowka z B6 i porównaj sobie na allegro jak wyglądą dla B8

schowek od B8:

AUDI A4 B8 SCHOWEK PASAŻERA W KONSOLE IDEALNY (4225770380) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mój schowek do B6:

100_6085.JPG

Ja za swój schowek dałem 280zł z wysyłką i jestem z niego bardzo zadowolony, zależało mi na zakupie w kolorze granatowym jak poprzedni schowek, jednak nigdzie nie udało mi się znaleźć i mam schowek czarny- ale bardzo fajnie się prezentuje i nie rzuca się w oczy ;)

Ps. Jeżeli odłamał Ci się zawias tak jak u mnie to możesz zamiast kupować nowy schowek dać go do spawacza plastiku- choć nie wiem jak jest wtedy z trwałością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem problem z klamką, a wpadłem na pomysł z tego samego względu co Ty :) (schowek B6 > 250zł, schowe B8 > 50zł ). Sama klamka ok 150zł i nie zaciekawy sposób wymiany jej.

Trzeba było by pomierzyć otwory na mocowania i sam schowek i porównać z B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić schowek z B8 za 50zł ( to chyba nie kolosalna cena ) i spróbować. Jak nie podejdzie to odsprzedać dalej. Jak widać nikt tego nie robił jeszcze tak że na "gotowca" nie ma co liczyć :wink:. Zawsze musi być ktoś kto przetrze szlaki i podzieli się informacjami na ten temat.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując podejdzie chociaż sam tył tego schowka na mocowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...