Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z gazownikiem


MrSylwek1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Opiszę swój przypadek, chodzi o montaż instalacji LPG w moim A4 B6 18T. Szukałem gazownika blisko miejsca zamieszkania i napotkałem same kłopoty. Wkleję tu e-maila którego wysłałem do biura firmy która zajmuje się produkcją systemów instalacji LPG(bez odzewu). :Z góry przepraszam za poświęcenie czasu. Od kilku miesięcy jeżdżę na instalacji gazowej Waszej firmy ,montowanej w warsztacie przez osobę która dostała pozwolenie od Was na montaż tej instalacji. Od samego początku miałem same problemy z instalacją a dokładniej z błędami montażu których się dopuścił gazownik.Popełnił on wiele błędów ,dużo by wymieniać ale o kilku wspomnę. Zamontował listwę która jest za mało wydajna do mojego silnika,kable nie były mocowane np. opaskami tylko ocierały o silnik,brak zabezpieczeń antykorozyjnych w miejscach wiercenia otworów,przedszkolny błąd zamontowania odwrotnie butli gazowej co wpływa na to że nigdy auto nie wypala gazu do końca tzn przełącza na benzynę mimo że jest jeszcze w butli około 6,7l.gazu lub więcej.Co najważniejsze to gazownik ten uszkodził podczas montażu części o wartości ok 300zł ,miał pokryć wymianę ale zmienił zdanie ,do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy.Prawie zawsze był problem by się umówić na regulację instalacji ,dopiero dzięki panu S....... C...... udało mi się wymusić wymianę listwy wtryskowej, niestety po dwóch dniach zaświecił się check, co potwierdziło prawie zerową wiedzę montera LPG. Gazownik ten twierdził że nie czuje presji naprawy mojej instalacji ponieważ on nie czerpie korzyści finansowych z napraw gwarancyjnych.Decyzja o założeniu instalacji AC kosztowała mnie dużo nerwów ,straty czasu i pieniędzy których już nie odzyskam .Piszę to tylko ku przestrodze innych ludzi którzy skorzystają z usług tegoż gazownika, a Wy Państwo dajecie pozwolenie na montaż LPG osobie która jest niekompetentna i ma duże braki w wiedzy na temat jak prawidłowo montować i ustawiać Waszą instalację . Ja ze swoim problemem poradziłem sobie w innej firmie montującej LPG, świadomie tracąc gwarancję i pieniądze ,gdzie wszystko zostało poprawione i jeżdżę już miesiąc bez żadnych problemów.Zabrakło mi sił i cierpliwości by tego dokonać u tego nieodpowiedzialnego gazownika. Ten niekompetentny gazownik to pan A. F..... z Kicina gm.Białopole woj. Lubelskie który przynosi wstyd firmie .... skąd dostał uprawnienia . Proszę o zrozumienie mojego rozgoryczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stworzyłeś ten wątek żeby przestrzec innych to czemu nie podałeś dokładnych namiarów gdzie nie jeździć zakładać gaz?

No chyba że nie miał Cię kto przytulić za to jak Ci nie wyszło i chciałeś się wypłakać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak mądry po szkodzie ,było blisko to skorzystałem z usług najbliższego warsztatu,ostatnie pięć lat spędziłem w Szwajcarii i tam mnie nauczyli zaufania do ludzi jednak to u nas w kraju się nie sprawdza. Napisałem ten wątek żeby przestrzec innych, wolę nie operować nazwiskami ale podałem miejscowość a tam jest tylko jeden zakład w promieniu 20km więc nie sposób się pomylić ,a z resztą co mi tam : Kicin 38, 22-135 Białopole, pan Futyma.woj.lubelskie. radzę omijać szerokim łukiem bo inaczej to strata czasu ,nerwów i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG forum go głównie miejsce gdzie można sobie klientów pozyskać poprzez wazelinkę:grin: "Gaz do 1.6 SR za 2500zł ? chybaś oci***ł, leć do Nikodema i zakładaj za 3500zł, nie warto oszczędzać":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG forum go głównie miejsce gdzie można sobie klientów pozyskać poprzez wazelinkę:grin: "Gaz do 1.6 SR za 2500zł ? chybaś oci***ł, leć do Nikodema i zakładaj za 3500zł, nie warto oszczędzać":grin:

Tak jak wszędzie ale można też pooglądać zdjęcia zamontowanych instalacji i wyrobić sobie opinię. Nawet laik widzący listwę wtryskową rzuconą na osłonę silnika i trzymającą się tylko na gumowych wężach zacznie się zastanawiać czy na pewno tu chce gazować swój samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...