Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak sprawdzic mechanika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i pytam czy da radę sprawdzić jakość roboty mechanika, który wymianial mi zawory, prowadnice zaworów, planowanie głowicy było przy okazji juz i inne uszczelki poszły do wymiany - i chciałbym wiedzieć na co trzeba by bylo patrzeć (na które grupy podczas vagowania) czy to wogoóle mozliwe do realizacji ??:)

dzieki z góry

Opublikowano

Jeżeli zamontowałeś już głowicę, to możesz sobie tylko ciśnienie w cylindrach zmierzyć.

Jeżeli masz ją jeszcze na wierzchu, to obracaj wałkiem, tak aby wysuwały się kolejne zawory. Chwyć palcami i ruszaj na boki. Nie może być luzu. Jak się zawory kołyszą, to są prowadnice do wymiany.

Uszczelniacze czy są wymienione, to zobaczysz, jeśli nie będzie brał oleju.

Opublikowano

Przede wszystkim poproś o stare części :gwizdanie: Będziesz wiedział czy rzeczywiście je wymienił...

Opublikowano

jak zamontowana głowica to nic nie sprawdzisz :no:

Opublikowano
  • Autor

Mhm no to zonk :/ Nie to że nie mam zaufania do mechanika (polecil mi go dobry znajomy bo u niego był ten sam problem - szybkie ubywanie płynu do chlodnicy ) no ale po zakonczonej robocie i zamontowaniu zderzaka przez tego fachowca mogłem włożyć mały palec w szczeline między reflektorem a zderzakiem wiec jakość tej pracy pozostawia wiele do życzenia :/ to mnie tak skłoniło do tego zeby zapytac czy nie da rady jakości tego remontu stwierdzić :mysli: Jeżdzić jeżdzi nic sie nie dzieje no ale tak na wszelki wypadek chcialem posprawdzac, ale jak sie nie da juz nic zrobic to trudno - trzeba czekac ...

dzieki za odpowiedzi

Opublikowano

Słuchaj. Powiem ci tam.

Jeśli to jest mechanik od silników, to on nie ma czasu na pierdzielenie się z dokładnym ustawianiem zderzaków.

Bo mu za to nikt nie zapłaci.

Taki lajf.

Ze zderzakami to się lakiernicy bawią.

Opublikowano
  • Autor

jak nie zapłaci :) ja płace i to nie mało wyszlo ;(i tego raczej oczekuję ze doprowadzi stan wizualny do stanu poprzedniego :)) co zreszta sie stalo :notworthy: ale z poczatku to powiedział, że tego inaczej sie przyczepic nie da ........ jednak sie dało - - jakby sie przyłożył za pierwszym razem to zaoszczedził by na czasie....

Po drugie nie za bardzo uśmiecha mi sie jezdzic od jednego mechanika do drugiego zeby mi założyl w miare prosto zderzak :):wallbash:

Opublikowano

Słuchaj. Powiem ci tam.

Jeśli to jest mechanik od silników, to on nie ma czasu na pierdzielenie się z dokładnym ustawianiem zderzaków.

Bo mu za to nikt nie zapłaci.

Taki lajf.

Ze zderzakami to się lakiernicy bawią.

Zakładanie zderzaka "na sztukę" po jego demontażu wyłącznie świadczy o niechlujności i olewactwie montującego. Niestety trzeba się przykładać do tego co się robi, żeby robić to tylko raz.
Opublikowano

jak nie zapłaci :) ja płace i to nie mało wyszlo ;(i tego raczej oczekuję ze doprowadzi stan wizualny do stanu poprzedniego :)) co zreszta sie stalo :notworthy: ale z poczatku to powiedział, że tego inaczej sie przyczepic nie da ........ jednak sie dało - - jakby sie przyłożył za pierwszym razem to zaoszczedził by na czasie....

Po drugie nie za bardzo uśmiecha mi sie jezdzic od jednego mechanika do drugiego zeby mi założyl w miare prosto zderzak :):wallbash:

dobrze ze nie odpusciłes...

najgorzej jak ktos oddaje ci auto w stanie gorszym niz mu je dałes...

mechanicy z reguły to cwaniaki, trzeba ich troche pilnowac... bo sami to robia tak jak im pasuje a nie tak by tobie bylo dobrze

przy okazji pozdrawiam mojego mechanika Jacka - on jest OK :>

Opublikowano

dobrze że jestem mechanikiem sam dla siebie :polew:

Opublikowano

przy okazji pozdrawiam mojego mechanika Jacka - on jest OK :>

Lizuska :tongue4::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.