Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali a4 1,8 benz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi w mieście pali 12 przy dynamicznej jeździe znaczy sie przy ruszaniu ze świateł zawsze pierwszy :> i tak do 4 tys na trasie niemiałem okazji sprawdzić

Opublikowano

A mi pali ok 8 w cyklu mieszanym. na trasie 6,5-7 na autostradzie prędkość ok 170 10,5l

Opublikowano

spalania na poziomie 16 l. czy zima w korkach po np. Wrocławiu - na poziomie dochodzacycm do 18 litrow nie sa czym nienormalnym...

18l/100 :slina: To już jest przegięcie. :decayed::naughty:

Opublikowano

to jak masz silnik rozjebanyt to 18 l ci bierze

Opublikowano

Mnie pali 12l miasto a 8 litrów trasa.

Opublikowano

Kolego roberts88 nie wiem spod których świateł startujesz zawsze pierwszy w Rzeszowie, bo 1.8 tutaj za bardzo nie pohulasz ;)

Magik18 - 8.5 to chyba na 16tkach i w trasie :decayed:

Mi na 18" i kapciach 245 pali średnio 9-10, więc 18 to gruba przesada. Raz udało mi się zajść w zimie do 13/100 ale to były krótkie odcinki, na zimnym i szybko.

Temat 100000000000x wałkowany i raczej do zamknięcia

Opublikowano

Co Ty.. Spoko jest... :naughty:

Mi na 17"/235 pali ok 12. samo miasto.. ..A jak reszta ? :evil:

Opublikowano

mA4ciek wyjeżdżam na placu wolności i jadę w kierunku krasnego po drodze mam 6 świateł i jak do tej pory to prawie zawsze pierwszy ruszam no bo przecież ten co ma mocniejszy silnik niezawsze rusza ostro :gwizdanie:

Opublikowano

1,8 pali więcej od 1,8T i jak piszesz że, spalanie ma przy normalnej jeździe ok 11-12 litr. to mój w trasie przy jeździe max do 120 km pali od 6,5 do max 7 a miasto 10-11l. Oczywiście jak mu depnę to weźmie więcej ale na pewno nie tyle co Twój. Moim zdaniem to za dużo.

Opublikowano

17/225 miasto ok 12 trasa 10-11

Opublikowano

roberts88 i co, dumny z tego jesteś? Mi dawno już przeszły takie "wyścigi" :polew:

Opublikowano

no a czy ja sie chwale mówie tylko jakie mam spalanie przy takiej jeździe a tobie odrazu coś niespasowało :thumbdown:

Opublikowano

roberts88 i co, dumny z tego jesteś? Mi dawno już przeszły takie "wyścigi" :polew:

Bo tu jeszcze trzeba mieć czym :naughty:

Opublikowano

Nosfer to miałem na myśli :naughty:

Nie, że mi coś nie pasuje, ale właśnie wypada mieć bynajmniej 2xx pod maską żeby sobie tak ruszać :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A wiecie może jak wygląda spalanie w trasie tyle że z automatem? Bo jeśli chodzi o miasto to wychodzi 12 przy dość spokojnej jeździe. Na 15/195.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.