Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam rury kolektorowej


Q3KinG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie znalazłem na szukaczce więc piszę.

Szukam rury kolektorowej, tej z siatką.

Mam urwaną tą siatkę, już raz miałem to spawane i wytrzymało 2 miesiące. Teraz chciałbym wymienić całą rurę.

W audi powiedzieli mi 800zł, czy wiecie jaki producent produkuje tą rurę kolektorową do Audi? Czytałem, że może to być BOSAL, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej rury. Jest wiele do modelu B5 natomiast brak do B6.

Pytałem wielu sprzedawców i odpowiedź zawsze ta sama: "Nie posiadamy tej rury do pańskiego modelu samochodu".

Prośba o pomoc w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale 2.0 ALT nie ma chyba turbiny (i ma 130KM) a słyszałem, że jak rura będzie miała słabą siatkę to się zaraz rozleci przy wydechu turbo doładowanym.

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że rura jest identyczna w aucie: Audi A4 B6 2.0 ALT, skrzynia manualna ?

---------- Post dopisany 31-07-2014 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 16:17 ----------

Kupiłem tłumik bosala i rurę również bosala od 2.0 ALT (wszystko pasuje i śmiga). Rura od 2.0 ALT ma troszkę inne mocowanie, ale da się je dopasować do 1.8T. Trzeba tylko kupić dłuższą śrubę i zrobić sobie tulejkę. Jakby ktoś potrzebował zdjęć, to mogę podesłać. Info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...