Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 prwie, że german...


piotergt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , To też się pochwale :) .. A4 b6 1.9 TDI 2004r. Kupiona seria a teraz coś pod siebie .. wymieniony rozrząd i cała reszta :) felgi z 17' na 19 ukochane BBS.

-W planach jeszcze:

-moccc mocc i jeszcze raz MOC, chętnie już bym coś "podkręcił" ale boje się o skrzynie.. automat :) Może ktoś coś mi podpowie jak z wymianą oleju ? jaki najlepiej zalać, jak z filtrem itp ? Będę wdzięczny ..

- żółte halogeny..

- zderzak tył od 1.8 T lub same końcówki aby uniknąć kosztów :)

- lusterka chrom?

- jedyneczką szybki na chrom ? :)

Jakieś podpowiedzi co dalej? jak z chipem przy automacie? Przeskoczyłem z 330i więc chyba mnie rozumiecie:) POZDRO!

P1030158.jpg

P1030151.jpg

P1030156.jpg

P1030154.jpg

DSC_0456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak s-line tzn znaczek jest, pakietu brak:decayed: Fajne felgi ale koniecznie z glebą i dystansem (tak jak napisał Hiszpan). I nie przyciemniaj szyb na chrom:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie za zaniedbanie ale nie miałem czasu zajrzeć :) Co do gleby to na pewno macie rację, póki co mam remont mieszkania który pochłania moje fundusze ale spokojnie będzie gwincik :D a co do dystansów to jakie możecie polecić ? ile mm ? i pomóżcie z tym olejem bo coś czuje,że skrzynia świruje coś jakby chrobotało na biegu i mam wrażenie,że trochę się spóźnia - biegi przerzuca idealnie zero szarpnięć.. tylko trochę późno reaguję na gaz , może ktoś się z tym spotkał ? może olej ? ;) Dzięki pozdrrro z zawsze uśmiechniętej holandii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są lm- y czy dare lm :wink:? Fajna A4 ogólnie. Dystans taki żeby wypchnąć koło mniej więcej na równi z błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...