Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic


davis693

Rekomendowane odpowiedzi

I jak poszedł update Navi? robiłeś już update map czy na razie soft poszedł? Ja zrobiłem soft bez problemu i lecialem wersja po wersji i było OK, ale z mapami trochę się dygam ;-)

na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257

Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poszedł update Navi? robiłeś już update map czy na razie soft poszedł? Ja zrobiłem soft bez problemu i lecialem wersja po wersji i było OK, ale z mapami trochę się dygam ;-)

na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257

Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić :kwasny:

Dziś jest ten dzień. Dam znać wieczorem. Jak będzie cisza znaczy że uwaliłem navi i topię smutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft poszedł bez problemu z wersji 0022 na 0257 :D (wersja 3g high z hdd i joystickiem) czas aktualizacji 40min

Teraz kolej na mapę, trzymajcie kciuki


Mapa również poszła, 3 godzink i wszystko działa jak należy. :thumbup1:

navi.jpg

Edytowane przez lorekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra informacja, ale to jeszcze może nie być 100% sukcesu, bo czytałem że się konfiguracja MMI wysypywała po kilku dniach. Może akurat będzie wszystko git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiles ale hdd zawsze robi sie aktualizacje od k0310 do k0257 nie wiem jak ci system puscil aktualizacje z 22 na najwyzsza 257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiles ale hdd zawsze robi sie aktualizacje od k0310 do k0257 nie wiem jak ci system puscil aktualizacje z 22 na najwyzsza 257

Magia :) Posłuchałem się ludzi na forach zagranicznych, ściągnąłem z podanych linków i aktualizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o magie a o poprawnosc dzialnia jednostki ale oczywiscie nikomu nie zagladamy w czyjsc samochod , ja osobiscie nie polecam takich czynnosci aktualizacje zawsze przeprowadzamy po koleji , gdybys zrobil tak w najnowszym 3GP z pewnoscia stracil bys np dzwiek z bose

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że też byłem zaskoczony że tak na ryzyko poszedłeś,skoro to raptem 2h roboty i reszta aktualizacji wejdzie. Ale jeśli działa to tylko pogratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku który podałem wszyscy robili tak jak ja i nie mieli problemów. Więc skoro było tyle pochlebnych wpisów to i ja tak zrobiłem, A tak na marginesie, każda kolejna aktualizacja zawiera przecież elementy poprzednich aktualizacji, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co kolega lorekA4 napisał. Również zrobiłem aktualizacje pomijając pośrednie wersje softu i wszystko poszło bez problemu. MMI 3G LOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u mnie by poszla taka aktualizacja... ????
Mam teraz:
20141214_121417.jpg

A ajk wyglada sytuacja z "doprogramowanymi" bajerkami typu : wskaźnik aku...doświetlanie zakretów i inne pierdołki. Znikną i trzeba je dorzucać czy zostanie w systemie ?
Jak wygląda sprawa wrzucenia map na hdd ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft poszedł bez problemu z wersji 0022 na 0257 :D (wersja 3g high z hdd i joystickiem) czas aktualizacji 40min

Teraz kolej na mapę, trzymajcie kciuki

Mapa również poszła, 3 godzink i wszystko działa jak należy. :thumbup1:

navi.jpg

Czy tak ma być że jeden napis tzn. ten w lewym górnym rogu jest po niemiecku, a reszta po angielsku ? Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc w aktywacji mapy 2014 mam mmi 3g low po aktualizacji na soft 257 zgralem mape na sd wszystko sie zaktualizowało na 2014 ale po 10 min wywalilo mape :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...