Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna jest C7 w Avancie, graty!!! Fajnie, że Full LEDy bo one naprawdę robią robote :naughty: Dla mnie te A6 to next step tyle, że w biturbo 313KM, jeździłem ostatnio i się zakochałem :facepalm: miałeś może okazję porównanć 245KM vs 313KM? Wiem, że moment jest sporo większy, ale jak to fajnie gada :wink: przy tak płaskim ET rotor wygląda słabo - ja widziałem jeszcze na takich :kox:

11719175914_f54808f519_o.jpg

Opublikowano

:slina: co tu pisać.... :whistling:

KOSA!!!

Zapraszamy we wtorki do Kato, oblukam na żywo :naughty::whistling:

Opublikowano

Gratuluję furmanki :kox:

Kolor robi wrażenie po zdjęciach właśnie miałem się zapytać czy to czarny czy ciemny brąz ale znamy kod i nazwę lakieru :)

Do ideału tylko brakuje 3.0TDI Bit 313KM ale wiadomo wszystkiego nie można mieć.

Jakie mody planujesz w tej serii? :grin::decayed:

Opublikowano

Piekna jest! :thumbup1: Gratuluje!

Gdzies rok temu polerowalem A7 w takim kolorze i normalnie sie zakochalem.

4J4J, LY8X - Havanna Black Metallic to ten kolor i w takim bedzie moja Ur-S4 :)

Opublikowano
:slina::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor
Piękna jest C7 w Avancie, graty!!! Fajnie, że Full LEDy bo one naprawdę robią robote :naughty: Dla mnie te A6 to next step tyle, że w biturbo 313KM, jeździłem ostatnio i się zakochałem :facepalm: miałeś może okazję porównanć 245KM vs 313KM? Wiem, że moment jest sporo większy, ale jak to fajnie gada :wink: przy tak płaskim ET rotor wygląda słabo - ja widziałem jeszcze na takich :kox:

http://s27.postimg.org/qamippzkf/11719175914_f54808f519_o.jpg

Nie niestety nie śmigałem bitdi :( ale oglądając na net różnica jest spora w szczególności dźwięk o momencie nie wspominając .....w zasadzie bitdi było priorytetem kupna lecz miałem kilka swoich wytycznych typu : full led ,rotor ,klapa kop, roczne maks 40.000km przebiegu reszta nie grała roli . Cenowo bitdi roczne spełniające te wytyczne były poza moim budżetem przeważnie w ładnym wypasie bądź nie były na pełnym ledzie :( . Ostatecznie wybrałem tego z kuli leda . Faktycznie jak oblokalem od Mirona felunie zrozumiałem o co kaman z tym ET :D

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

:slina: co tu pisać.... :whistling:

KOSA!!!

Zapraszamy we wtorki do Kato, oblukam na żywo :naughty::whistling:

aaaaaa zapewne zawitam w miarę możliwości ;) ostatnio już tam bylem w połowie drogi się wrócić musiałem :/

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Piekna jest! :thumbup1: Gratuluje!

Gdzies rok temu polerowalem A7 w takim kolorze i normalnie sie zakochalem.

4J4J, LY8X - Havanna Black Metallic to ten kolor i w takim bedzie moja Ur-S4 :)

Dzięki ;) dobry kolorek wybraleś :P

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Gratuluję furmanki :kox:

Kolor robi wrażenie po zdjęciach właśnie miałem się zapytać czy to czarny czy ciemny brąz ale znamy kod i nazwę lakieru :)

Do ideału tylko brakuje 3.0TDI Bit 313KM ale wiadomo wszystkiego nie można mieć.

Jakie mody planujesz w tej serii? :grin::decayed:

Plany zawsze jakieś są ;) zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;)

Opublikowano

znalazłem

300822_435995133109110_45508940_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie :) ... oooooo o to kaman kajs już te fele widziałem ....ktoś wie co to za firma fel ???

zdjecie_1.jpg

zdjecie_2.jpg

zdjecie_4.jpg

zdjecie_5.jpg

Opublikowano

Dla mnie to ta fela urywa suty

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi

Opublikowano

Speedhuman: Co tam za zabezpieczenie lezy na lakierze? Szybki widze tez zabezpieczone czyms :P

Opublikowano

Piękne C7, a kolor rozwala system jak dla mnie. Najładniejszy z możliwych :kox:

Opublikowano
  • Autor
Piękne C7, a kolor rozwala system jak dla mnie. Najładniejszy z możliwych :kox:

thx ;)

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Speedhuman: Co tam za zabezpieczenie lezy na lakierze? Szybki widze tez zabezpieczone czyms :P

powłoka krzemianowa i powłoka hydrofobowa ;)

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi

Dzieki za info :)

Opublikowano

C7 na full ledach robi robotę :kox:

Opublikowano

zdjecie_2.jpg

nie no ryj to to ma zajebis..

jest :kox:

Opublikowano

Mega auto :slina: Gratki i bezawaryjności :wink: Moje następne po B6 :kox:

Opublikowano
  • Autor
Mega auto :slina: Gratki i bezawaryjności :wink: Moje następne po B6 :kox:

Thx ;) będziesz zadowolony , przesiadłem sie z b7 póki co mija rok od kupna i wszystko jest ok ;)

Opublikowano

U mnie jeszcze trochę czasu zejdzie nim kupie nowe autko ale teraz marzy mi się własnie A6 C7 :wink:

Opublikowano
  • Autor
U mnie jeszcze trochę czasu zejdzie nim kupie nowe autko ale teraz marzy mi się własnie A6 C7 :wink:

po lekku do przodu ;)

Opublikowano

Za 7 lat to one będą w cenie dzisiejszych B7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.