Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kąt wtrysku


rogerwro

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ze ja prubowałem wejsc w switch to basic settings i niemoge psze mi vag registation , niewiem oco chodzi kupiłem to razem z płytka sprawdzam w about i pisze ze mam numer seryjny juz a niemoge duzo rzeczy podejrzec i sprawdzic , wyswietla komunikat vag registation .i d*pa , patrzałem na allegro to komplet wtryskó uzywanych za 500 zeta sie kupi niewiem co robic teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,kupiłem audi a4 b6 2003r 2.5 TDI 163 km BDG ,problem jest taki że na zimnym silniku musi pare razy zakręcić zanim odpali jak odpali to chodzi równo cicho,nie kopci.Świece sprawdzałem wszystkie grzeją,a na ciepłym czy gorącym silniku pali od strzała,legancko.Napewno się nie zapowietrza już to sprawdziłem.Do wymiany rozrządu jest jeszcze 20 tyś .Gdzie jeszcze szukać?Pozdrawiam

Edytowane przez kacper33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vag-com ->silnik ->bloki pomiarowe ( kanal 5 przy temp silnika min 84,5C ) -> kanal 4 ( wciskasz BS ) na LATE 0,0 ATDC - 2,0 ATDC ( wg ksiazek w praktyce zawsze ustawiam jak naj blizej 0,0 ATDC oscyluje od 0,0 ATDC - 0,3 ATDC jest igla ) jesli bedziesz mial tak jak napisalem musi palic na zimnym jak i na cieplym elegancko jesli masz wszystko na 100% ok z ukladem ON oraz z pompa i czujnikami temp cieczy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego SUMOSS. Late jest 3.6*ATDC dziś spróbuje to ustawić i napisze czy pomogło.Pozdrawiam

Przestawiłem tak jak mi napisałeś i silnik ładnie pali,zobaczymy jak odpali jutro rano na zimnym po nocy.Dawkę paliwa na biegu jałowym mam 6,6 mg na zagrzanym motorze.Taka dawka jest ok??

Edytowane przez kacper33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ogarnięte :D ,winny był zły kąt wtrysku.Ustawiłem kąt tak jak napisał kolega Summos i auto pali od strzała nawet przy -7 wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...