Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY - szybkie trzeźwienie i walka z kacem


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Kackupa.

Walisz klocka i jestes zdrow jak ryba.

A świat wokół Ciebie obumiera..

Pamiętaj żeby w pobliżu nie było dzieci.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kiepskie zarobki w tych leasingach jak nie stać was lepszą wódkę :gwizdanie: :naughty:

To nie leasing robił imprezę tylko transportowcy. :tongue4:

Ale MAN V8 :kox: :kox: 680 KM, 16,5 L silnik. Jak to mruczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kackupa.

Walisz klocka i jestes zdrow jak ryba.

:naughty:

Własnie miałem to napisać :wink4:

Nie ma to jak sie porządnie złamać po najebce :kox::good::piroman:

Mnie to Cola jeszcze pomaga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzien melanzu wypijam 10-14L
:shocked: :shocked:

Wypijasz wiadro wody ??

No to normalne, że nic Ci nie jest bo jak do 15 litrów wody wlejesz ćwiartkę czy pół litra wódki, to nie będzie tam nawet 0.5 % alkoholu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pije od trzech :polew:

od roku, bedzie smieszniej

wyboraz sobie nie kazdy czekal do 18tki az mu mamusia i tatus pozwola piwo* kupic :gwizdanie:

No to normalne, że nic Ci nie jest bo jak do 15 litrów wody wlejesz ćwiartkę czy pół litra wódki, to nie będzie tam nawet 0.5 % alkoholu :kox:

a kto tu mowil o jakims wlewaniu wodki do wody :blink: bezposrednio przed wyjsciem z domu 1,5l wody, potem na melanzu miedzy kazdym browarem/kieliszkiem szklanka wody, po przejsciu do domu 1,5l wody - na pewno lepsze to niz mlot w glowie nastepnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMeM nie mówię o wlewaniu wódki do wody ! :blink:

Ale skoro w dzien imprezy wypijasz 14 litrów wody i powiedzmy 0.5 czy tam 0.7 wódki to stosunek jest prosty :gwizdanie: Ale co tam. Każdy ma swoje metody..

Ja nie jestem w stanie wypić tyle wody w tydzień :polew:

image_resize.php?m=0&f=sta091060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jest możliwe wypić dziennie 15L wody ?

w zwykly spokojnie pije 5-7l, w dzien melanzu tak jak mowilem 10-14l po czesci z winy tego ze taki dzien na nogach nie trwa jak normalnie 14-15godz tylko 18-20godz.

znam ludzi co w zwykly dzien pija po 10-12l wody i nie wiem co w tym dziwnego :blink:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 12:51_________________________________________________

Ale skoro w dzien imprezy wypijasz 14 litrów wody i powiedzmy 0.5 czy tam 0.7 wódki to stosunek jest prosty

ale co ma niby sotosunek ilosci wody do alkoholu ? moze wytlumaczysz w jaki magiczny sposob alkohol rozplywa sie w wodzie i nieweluje "stan upojenia" ? :blink:

woda poprostu uzupelnia mikro/makro elementy ktore wyplukuje alkohol z organizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem zeby wypic 1,5l wody... ale co dopiero 10. Napewno to nie jest normalne, wiec sie ludzie dziwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypijasz w zwykly dzien 5-7 l wody to ci gratuluje, lekarze zalecaja dziennie wypic 2 litry wody a z tym maja zwykli ludzie problem bo pija mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma niby sotosunek ilosci wody do alkoholu ? moze wytlumaczysz w jaki magiczny sposob alkohol rozplywa sie w wodzie i nieweluje "stan upojenia" ? :blink:

woda poprostu uzupelnia mikro/makro elementy ktore wyplukuje alkohol z organizmu

A wskaż mi gdzie napisałem coś o wpływie wody na "stan upojenia" ? Napisałem o twoim stosunku wypitej wody i wódki..

Cytat z forum : (apropo wody która uzupełnia mikro/makro elementy)

Byly przypadku zgonow ludzi z powodu nadmiaru wypitej wody -> wyplukujesz

elektrolity, w szczegolnosci Na co zmienia cisnienie m.in. osmotyczne i

przewodzenie nerwowe. Obrzek mozgu cos Wam mowi?

Obecnie uwaza sie ze nadmierne picie jest bardziej niebezpieczne od zbyt malego,

szczegolnie jesli pijesz bezelektrolitowa wode.

Nie przekraczaj 2L dziennie bo nie ma to sensu. Nawet gdybys wedrowal po pustyni to i tak

musialbys pic plyny bogate w elektrolity bo na czystej wodzie mialbys skurcze i nudnosci.

przy jakichkolwiek objawach (a nawet bez nich) idz do lekarza i zrob badania

elektrolitow krwi. Istnieje szansa ze masz je rozregulowane.

A jeśli chcesz uzupełnić mikro/makro elementy (sód, sól, potas, magnez, fosforany itp.) to lepiej zjedz rybę, zagryź twarożkiem i popij sokiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox: Żyję !!!! Dostałem kroplówkę i glukozę :shocked:

Lekarz powiedział że przez 40 do 1h mogę być senny ale później przejdzie. :disgust:

Myślę że wątek można już zamknąć.

Dzięki Bryńka za podpowiedź z kroplówą :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMYKAĆ WĄTEK ŻEBY ŚMIETNIK SIĘ NIE ROBIŁ :guma:

Sam też przecież możesz zamknąć :gwizdanie:

Jakim cudem jest możliwe wypić dziennie 15L wody ?

w zwykly spokojnie pije 5-7l, w dzien melanzu tak jak mowilem 10-14l po czesci z winy tego ze taki dzien na nogach nie trwa jak normalnie 14-15godz tylko 18-20godz.

Czyli zakładam że co drugi dzień ze sklepu drzwigasz zgrzewkę minerlanej...

Mnie to by się po tygodniu znudziło, nie mówiąc już o samym piciu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...