Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup transoprtera T3 Westfalia


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje kupić kultowe auto Volkswagen Transporter T3 wersja Westfalia do wypadów w Pl ale także coś przywieść wywieść.

Użytkował ktoś tego staruszka ????

Chciałbym poznać wasze opinie plusy minusy i inne stwierdzenia na temat tego autka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie łatwo Ci kupić takie auto w dobrym stanie za rozsądne pieniądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie łatwo Ci kupić takie auto w dobrym stanie za rozsądne pieniądze :wink:

Już mam upatrzony egzemplarz. Blacha super kolor do polerki lub do przemalowania środek do poprawki silnik do wymiany lub remontu( uszczelkę wydmuchało). Cena masz racje wysoka ale kto bogatemu zabroni spełniać jego marzenia z dzieciństwa :decayed:

W dalszym ciągu czekam na wasze opinię bo trochę te zabytki kosztują i sporo trzeba w nie włożyć rocznikowo dziadziuście demonami szybkości i przyśpieszenia też nie są ale za bo frajda bezcenna...

Jak miał ktoś przygodę z T3 obojętnie w jakiej wersji to proszę o wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ( nie swoimi) T1,T2,T3,T4 i T5

I benzyniakami i dieslami.

Zawsze w którymś coś się działo i psuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo staruszek do pucowania i niedzielnych wypadów na piknik albo daj spokój. Ani to praktyczne ani co. Dobre do zarejestrowania jako klasyk a nie do użytku o jakim mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T3 gniły,a silniki strasznie słabe i się przegrzewały do kabiny przenikają zapachy spalenizny i oleju.

Oprócz włożenie ładnego koła i obniżenia,to brak jakiegokolwiek potencjału do modzenia,chyba,że zainwestujesz sporo gotówki i wymienisz większość podzespołów na nowsze VW.

Kup sobie T4 2,5tdi polifta,zainwestuj kilka procent tego co włożył byś w T3 i będziesz zadowolony wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T3 gniły,a silniki strasznie słabe i się przegrzewały do kabiny przenikają zapachy spalenizny i oleju.

Oprócz włożenie ładnego koła i obniżenia,to brak jakiegokolwiek potencjału do modzenia,chyba,że zainwestujesz sporo gotówki i wymienisz większość podzespołów na nowsze VW.

Kup sobie T4 2,5tdi polifta,zainwestuj kilka procent tego co włożył byś w T3 i będziesz zadowolony wieki.

w pełni się zgadzam, pomykałem na przedstawicielu 2 lata T4 właśnie 2,5 tdi polifcik jeszcze nie zmęczonym i bardzo fajnie to pracowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam T3 kumpla, diesel, słabawy i mega głośny, jak by mu zamontować przynajmniej 1,9TDI 90/110KM to już by było coś, gdzieś takiego kojarzę w niebieskim lakierze, T4 miałem z silnikiem 2,4 wersja long całkiem fajne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, za ile miałeś okazję kupić westfalię, ale od czasu do czasu pojawiają się aukcje innych mniejszych dostawczaków przerobionych na kampery. Kiedyś oglądałem stronę firmy, która się takimi przeróbkami zajmuje, plusy są takie, że wjedziesz w miasto, masz mniejsze opłaty, a przy okazji auto można użytkować jako drugi wóz na co dzień. Oni to budowali na bazie chyba trafic i vivaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiego klasyka polecacie oprócz t3. Mam wielką ochotę kupić stylowe dostawcza auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylowe czy klasyczne? Bo jeśli ma to być klasyk to zapomnij o użytkowaniu o jakim mówisz. Stare auta się do codziennej eksploatacji nie nadają. Raz ze względu, ze swoje juz przeszły a po drugie po prostu ich szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T3 Westfalia,to dobry pomysł na klasyka,ale bardzo drogi..

nie wygląda zbyt dobrze,a trzeba będzie jeszcze sporo włożyć

Volkswagen Transporter 30900.00 PLN. ZIELENIEWO k. Stargardu Szczecińskiego - otoMoto.pl

Myślę,że taka doka,wypada lepiej

Volkswagen Transporter 5000.00 EUR. Węglowice/Bieżeń - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...