Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli przekaźnik ciągle cyka a jest nowy (więc go wykluczasz) to wina leży z całą pewnością w uszkodzonym przewodzie elektrycznym gdyż gubi co chwilę przewodność i te przerwy w zasilaniu powodują ciągłe załączanie się i wyłączanie przekaźnika.

RACJA. Znalazłem przyczynę. Cholerka masa była prawie przetarta a podstawka akumulatora do której była przykręcona prawie całkiem przegniła. Wszystko oczyściłem i pali od strzała. Dzisiaj jeszcze pomaluje tą podstawkę. Swoją drogą nie wiem skąd się tam tyle wody bierze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod podstawa aku masz odplyw ktory pewnie jest zatkany, drugi jest pod serwo takze sobie przetkaj no i wody nie bedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nie odwiedzany ale mam problem z kontrolką i liczę na jakieś podpowiedzi:

Rozbierałem licznik do wymiany brzęczyka i napotkałem dziwne podłączenie kontrolki grzania świec.

Żarówka jest przylutowana do przewodów, zresztą przy kilkakrotnym wyjmowaniu i wkładaniu ułamały się zaczepy i musiałem ją wyciągnąć poza licznik aby mieć kontrolę grzania.

Muszę teraz przelutować przewody do nowej oprawki lub zrobić od razu tak jak powinno być. A jak powinno być? tutaj liczę na jakąś pomoc wtajemniczonych bo nie jestem elektrykiem.

Oczywiście żarówka się zapala i gaśnie prawdopodobnie tak jak trzeba.

DSCF7901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...