Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca bo elektryczne lędźwie mi nie działały a poza tym w tej kostce co odpowiada za elektryke fotela miałem tylko 2 piny a w tej kostce od nowych foteli jest bodajze 6 albo 8 pinów ... a czemu mogły mi nie działać lędzwię nigdy tego nie sprawdzałem bo nie zależało mi na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca bo elektryczne lędźwie mi nie działały a poza tym w tej kostce co odpowiada za elektryke fotela miałem tylko 2 piny a w tej kostce od nowych foteli jest bodajze 6 albo 8 pinów ... a czemu mogły mi nie działać lędzwię nigdy tego nie sprawdzałem bo nie zależało mi na tym.

w fotelu pasazera pewnie 4 a w kierownika 8 :wink: tu masz pewnie dodatkowo pakiet swiatło no i pamiec u kierownika:wink: co do niedziałania to posciagaj progi po obu stronach i powinnes miec bezpieczniki od ledzwi 10A , zmien odrazu na wieksze , jesli dalej niebedzie działac masz taki przeciazeniowy 30A przyczepiony do modułu MCE , sa tam ze trzy w sumie lukaj który nieprzewodzi w razie czego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej jutro z rana zerknę który bezpiecznik odpowiada za sterowanie lędzwiami moze pamiętasz?

znalazłem jeszcze fotke ze swoich starych foteli kostek wyglada to tak , teraz doszła jeszcze zielona w tych nowych i trochę wiecej kabelków idzie do czerwonej i czarnej kostki.

5e1j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zielona od grzania , a czerwona jak widzisz ma zasilanko :wink: czarna to czujka zapiecia pasów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojnie ta elektryka co mam , musi obsłużyc elektryczne sterowanie fotelem tym co mam ? bo na tą chwilę mi na tym mega zalezy bo za kilka nascie dni jade do PL i nie będę jechal z niewryregulowanym fotelem , rozumiem ze w skrzynezcze na bezpiecnziki mam znalesc bezpiecnzik odpowiedzialny za lęzdzie 10A i zmienić go na mocniejszy 30A i powinna być wporządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojnie ta elektryka co mam , musi obsłużyc elektryczne sterowanie fotelem tym co mam ? bo na tą chwilę mi na tym mega zalezy bo za kilka nascie dni jade do PL i nie będę jechal z niewryregulowanym fotelem , rozumiem ze w skrzynezcze na bezpiecnziki mam znalesc bezpiecnzik odpowiedzialny za lęzdzie 10A i zmienić go na mocniejszy 30A i powinna być wporządku ?

nie w skrzynce tylko w progach , posciagaj te listwy pirwsze od kokpitu na dole i tam beda sabie wisiały w oprawkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno są tam bo ja tam nic nie widziałem chyba bo wymieniałem dziś cały dywan też w audi no chyba ze źle patrzyłem , w progach czy bliżej skrzynki bezpieczników ?

mozesz mi zaznacyzc na tym foto w ktorym miejsuc mam patrzec ?

vztohl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie po obu stronach masz kostki w słupkach , one powinny byc ciut wyzej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w aucie i zrobiłem takie foto o tym miejscu mówisz ?, bo ja tu bezpieczników nie widze...

o0wimb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzy :decayed: troszke wyzej powinny byc:eusathink: chyba ze ktos cos dorezał i trzabedzie teraz szukac gdzie dał zasilanie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie bo to auto było na zwykłym standardzie... stary gosc nim jeździłi był on jedynym właścicielem , kur.. tak zimno na podworzu ze nie chce mi sie spowrotem isc bo kawalek mam do auta , jesli tam wyzej nie będzie to co trzba będzie zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobacz taka jedna rzecz jeszcze , wyciagnij czerwona kostke i zobacz ile pinów masz w tej co siedzi w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada jakby wsio było ori :naughty: widziałem ze niemasz tam zbytni poskładanego autka wiec przesledz czerwono biały przewód z tej kostki gdzie leci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok jutro z rana to zobaczę i dam znać wg Ciebie powinien iść do bezpiecznika tak? tak samo ze strony pasażera>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik od sterowania lędźwiami podczepiony jest pod MCE. Zdejmij osłonę pod kierownicą i tam będziesz miał bezpiecznik, zaraz obok innych (termicznych) od elektrycznych szyb. Do lędźwi masz zwykły bezpiecznik, do elektrycznych foteli powinieneś wymienić go na termiczny, ale zwykły też będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Stary temat widzę ale potrzebuje info w B7 rok 2007 cabrio mam manualne fotele chciałem założyć sterowane wie ktos moze dokładnie czy dużo jest kłopotu mam siedzenia podgrzewane z regulacja kręgosłupa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie wymiany foteli , zastąpiłem swoje stare jasne wnetrze nowym czarnym i nowymi elektrycznymi fotelami skórzanymi z pełna elektryka i problem polega na tym że kanapa tylna elegancko siedzi ale oparcia tylne mają problem z "zaskoczeniem" jak to ogarnąć nie zaskakują czyli widać ze ten czerwony uchwyt wystaje , nie mam jak przekręcić kluczykiem bo to chyba kluczyk musi być ori od foteli tych co były , niby ładnie leżą fotele ale mogę je cały czas odchylać bez naciskania wajchy do ich odblokowywania... trochę to uciążliwe bo pewnie przy mocnym dohamowaniu oparcia mogą polecieć do przodu... proszę o pomoc co zrobić by się blokowały fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm one sie zamykaja tak przynajmniej mi się wydaje ale tak jak by nie zaskakują , dochodzą do końca widać przez szybe tylną ze wskakują w to miejsce gdzie wystaje ta śruba tylko po prostu mogę je dalej odchylać , myslisz ze jak pokombinuję z tą śrubą to powinny tak zaskoczyć że będzie ok że nie będzi eopcji ich otworzenia tylko i wyłącznie za sprawą tej górnej rączki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , niemam podgrzewanych siedzen a chciałbym zamontować sobie takie , czy z tym jest duzo roboty ? na słupku po stronie kierowcy u nug mam takie kostki , pomaranczowe,czerwony,rózowy,zielony, w który albo czy z którys tych kostek moze byc do podłonczenia podgrzewania foteli i czy postronie pasazera tez maja byc takie kostki ???

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

CAM00273.jpg to te kostki po stronie kierowcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...