Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , niemam podgrzewanych siedzen a chciałbym zamontować sobie takie , czy z tym jest duzo roboty ? na słupku po stronie kierowcy u nug mam takie kostki , pomaranczowe,czerwony,rózowy,zielony, w który albo czy z którys tych kostek moze byc do podłonczenia podgrzewania foteli i czy postronie pasazera tez maja byc takie kostki ???

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

http://s22.postimg.org/58ywddgnh/CAM00273.jpg to te kostki po stronie kierowcy..

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-podgrzewanych-foteli-b6-b7-72006/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy proszę o pomoc. Niedawno zakupiłem fotele recaro elektryczne i zastanawiam sie czy oprócz panelu pamięci w boczek, modułu pod fotel memo i oczywistej instalacji, która mam już położona potrzebuje coś jeszcze. Np innych niż nirmalne silników pod pamięć foteli? Czy plecy ze zwykłych foteli sportów avant przełożę do moich recaro które są od sedana ( w recaro mam otwór i worek na narty ) ? Będę wdzięczny za szybka odpowiedz ponieważ mam już komplet części bez silników. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylna kanape z sedana b7 zaadoptuje do avanta b6, plus montaz rolety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Każdy odsyła do wyszukiwarki, ale odpowiedzi nie znalazłem. Czy kanapa tył od A4 Sedan (niedzielona) pasuje do Avanta (w oryg. dzielona) ?

Co wtedy z roletą ?

Jeśli był taki post - proszę o link do niego, szukałem pod różnymi frazami i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z moim A4 B6 AVANT. Mianowicie chodzi o składanie tylnej kanapy. 2/3 kanapy można odhaczyć normalnie, lecz druga strona nie odbija wcale (a ta część trzeba złożyć by złożyć kanapę). Nie "wyskakuje" czerwony język oraz nic nie odblokowuje się po pociągnięciu. Słychać jakby coś tam przeskakiwało. Czy posiada ktoś jakiś schemat samego tego odblokowywania? Męczyłem się już z godzinę i nie dałem rady :P
Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy wymianie Foteli z b7 zwykłych na pełne elektryczne z b6 w mojej b7 wyskakuje mi błąd AIRBAG foteli przednich jak to ogarnąć , czy jest mozliwość usuniecia z VAG opcji włączenia poduszki powietrznych poszukuje pilnie odpowiedzi bo auto mi przegladu nie przejdzie z włączoną poduszką powietrzną , wiem że gdzieś tam czytałem że w b6 w kostkach idą tylko 2 kable tak widziałem tak jest a w kostce w podłodze jak widzę powinno być 3 tak ma b7 wiem że można to jakoś podmienić czy tam dołożyć jakiś kabelek ale prosiłbym o podpowiedzi jak to zrobić ale wolałbym na chwilę obecną wykasować całkowicie w VAG te poduszki a poźniej sobie jakoś to ogarnąć z pinami bo nie mam czasu auto musi mi przejść przegląd do jutra bo inaczej nie będe mógł wyjechać na drogi a z kontrolką swiecących poduszek nie ma opcji , nawet jak odpiałem kostki od poduszek i wykasowałem błąd dalej wyskakuje proszę o pilną odpowiedz gdzie można wyłączyć te poduszki w VAG.

prosze to lista błędów które wyrzuca komputer.

3 Faults Found:
01217 - Side Airbag Igniter; Driver Side (N199)
001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON
Freeze Frame:
Fault Status: 11100001
Fault Priority: 1
Fault Frequency: 1
Mileage: 1048575 km
Time Indication: 0
01218 - Side Airbag Igniter; Passenger Side (N200)
001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON
Freeze Frame:
Fault Status: 11100001
Fault Priority: 1
Fault Frequency: 1
Mileage: 1048575 km
Time Indication: 0
01579 - Signal for Seat Occupied Sensor; Front Passenger Side (G128)
010 - Open or Short to Plus - MIL ON
Freeze Frame:
Fault Status: 11101010
Fault Priority: 2
Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem cofnąć fotel po jeździe brata, i bum, linka jakby wypadła/pękła, na moje nieszczęście mocowanie z przodu jest ok. Prawdopodobnie coś się rozwaiło z drugiej strony, albo co gorzej pękła linka : ( wiecie jak się dobrać do fotela w B7 i to naprawić?

Edytowane przez A4_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie czy fotele z Audi A4 B6 Avant Będą pasować do Audi A4 B7 Avant, bo słyszałem że, rozstaw szyn jest inny czy to prawda czy ktoś montował.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie czy fotele z Audi A4 B6 Avant Będą pasować do Audi A4 B7 Avant, bo słyszałem że, rozstaw szyn jest inny czy to prawda czy ktoś montował.

Marcin

Będą pasować. Ja zrobiłem odwrotnie B7 do B6 i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie czy fotele z Audi A4 B6 Avant Będą pasować do Audi A4 B7 Avant, bo słyszałem że, rozstaw szyn jest inny czy to prawda czy ktoś montował.

Marcin

Rozstaw szyn jest identyczny i tutaj nie nie będziesz miał problemów. Różnica jest o ile wiem w podpięciu poduszek powietrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy przy przekładce z B7 do B6 foteli mieliście jakieś problemy z kodowaniem poduszek i elektryką?

Edytowane przez mikrus36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stelaż od naleśników nie ma prętów do trzymania bocznego oraz elementu do regulacji podudzia. Ten drugi da się przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy fotele z A5 Coupe, bedą pasowały do B7 sedan?

Fotele przednie pewnie tak, tylko tyle ze są dodatkowo składane.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, mam małe pytanko ;) w swojej B6 mam zwykle podgrzewane fotele i po prostu wyrobiła mi się jedna śruba w tym mechanizmie podnoszenia fotela ;/ i strasznie to słychać jadąc po nierównościach; / I czy da się przełożyć z innego fotela sam ten mechanizm ? Dużo jest z tym roboty ? Dzisiaj wrzucę jeszcze fotkę o co dokładnie mi chodzi ;)

a0dcbdc42d34f1cd6cda19671381d1c3.jpg

1c5d035cb9a38cbf6295cd32b808d1ef.jpg

Up żaden nie wie ; (?

Edytowane przez tipmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303515-fotele-sport-czarna-skora/

fotele z a6 c6 do a4 b6

na czym polega ta przeróbka?

i czy bez problemu będzie działać grzanie i poduszki?

miałem brać slinowe z alkantarą ale te z a6 wyglądają przepięknie.

ewentualnie czy slinowe (skóra+alkantara) będą w pełni działać na miejscu standardowych grzanych, chodzi mi o regulacje lędźwia która nie jest manualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. podepnę się pod temat. Mam pytanie-czy fotele z a6 c5 podejdą do a4 b6? Czy dużo rezania będzie żeby to przerobić jak coś? Mam możliwość kupienia takich z pamięcią za grosze(150 zeta za 2:) Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prześledziłem temat od 1 strony lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na temat podłączenia foteli w pełnej elektryce.

Wiem jak podłączyć sterowanie lędźwi/głębokości siedziska i wyczytałem, że pełna elektryka foteli (el. przesuwanie przód tył, wysokość fotela) jest zasilana tą samą kostką, czyli jeżeli do czerwonej kostki i dwóch pinów w niej podłącze plus z bezpiecznikiem 30A pod stacyjkę i minus będzie wszystko działać łącznie z przesuwem foteli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...