-
Giełda Dolnośląska
witam. kupię przepływkę do 1.9 awx z końcówką 055
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
skoro piszą na forum że zakładają z b7 do b6 więć podejdzie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A ile $$$ za przekładke wołasz?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
witam wszystkich. Szukam pomocy . Jakiej skrzyni mam szukać do swapa pod oznaczenia dyfra EUB170502 bo taki dorwałem i czy on jest od diesla. Za pomoc z góry dziękuję
-
Odnawianie plastików
Witam wszystkich .Szukałem w internecie sposobu na renowację plastików w naszych audi i natknąłem się na taki specyfik http://allegro.pl/plastidip-czarny-mat-400-ml-guma-w-spray-gratisy-i5054838643.html Co wy na to? Warto spróbować? Wygląda to mniej więcej jak na tym forum -http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=192661 A tu filmiki-https://www.youtube.com/watch?v=UdCtzxkER7khttps://www.youtube.com/watch?v=7N5N-AYaENI
-
Pytanie o pompę paliwa
pompa w baku ma za zadanie przepchać paliwo do pompy tandemowej. jak padnie to silnik w czasie jazdy potrafi zgasnąć i nie odpali. u mnie tak było.po wymianie wszystko jest ok
-
A4 B6 1.9 co to za króciec na grodzi
lepiej kupić uszczelkę metalową w aso. koszt 40zł
-
dym z okolic turbiny 1.9 tdi awx
mam to samo. sprawdź ,czy łącznik elastyczny za turbiną nie jest uszkodzony . u mnie to właśnie poszło
-
awx 1.9 tdi zgasł podczas jazdy i nie odpala
do auta zostało zalane 60 litrów ze sprawdzonej stacji BP. filtr zakupiłem nowy i dziś będę go wymieniał, oraz kupię pompkę do zbiornika -tak dla pewności problem rozwiązany po wymianie filtra,pompy tandemowej , pompki w zbiorniku i przeczyszczeniu przekaźników autko znowu na chodzie
-
awx 1.9 tdi zgasł podczas jazdy i nie odpala
po podpięciu pokazało 0 błędów
-
awx 1.9 tdi zgasł podczas jazdy i nie odpala
Witam. panowie mam taki problem. 2 dni temu odpaliłem autko pod domem i zabrałem się za odśnieżanie. autko chodziło jakieś 10 min po czym zacząłem jazdę i..... po przejechaniu 100 metrów nagle zgasło i już nie chce zapalić. co może być tego przyczyną??? Dodam ,że było około -2c i musiałem przytrzymać na rozruszniku około 3-4 sekund żeby załapało. Wyciągnąłem dziś pompkę z baku. pompka chodzi,ale jakoś tak cicho. Jakie ciśnienie powinna dawać? Z góry dziękuję za każdą pomoc
-
system keyless
w opisie firmy jest , że oryginalny immo działa z tym systemem, więc jakoś to jest rozwiązane
-
system keyless
Witam forumowiczów Co myślicie o takim patencie do naszych b6? http://www.innovativeignitionsystems.com/#!lt-e8b-push-button-start/c1b03 Bajer bardzo fajny ,cena też pewnie nienajgorsza Czekam na wasze komentarze za i przeciw , bo jestem chętny na zakupienie tego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sąsiada
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
panowie odświeżę temat. skoro tak ciężko dostać ori maty na tył,a fotele przód też są drogie, to co myślicie o tkim czymś http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-duza-i4989459317.html ?
kropekpl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta