Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kropekpl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kropekpl

  1. witam. kupię przepływkę do 1.9 awx z końcówką 055
  2. skoro piszą na forum że zakładają z b7 do b6 więć podejdzie
  3. A ile $$$ za przekładke wołasz?
  4. witam wszystkich. Szukam pomocy . Jakiej skrzyni mam szukać do swapa pod oznaczenia dyfra EUB170502 bo taki dorwałem i czy on jest od diesla. Za pomoc z góry dziękuję
  5. Witam wszystkich .Szukałem w internecie sposobu na renowację plastików w naszych audi i natknąłem się na taki specyfik http://allegro.pl/plastidip-czarny-mat-400-ml-guma-w-spray-gratisy-i5054838643.html Co wy na to? Warto spróbować? Wygląda to mniej więcej jak na tym forum -http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=192661 A tu filmiki-https://www.youtube.com/watch?v=UdCtzxkER7khttps://www.youtube.com/watch?v=7N5N-AYaENI
  6. kropekpl odpowiedział(a) na gregor_gg temat w 1.9TDI
    pompa w baku ma za zadanie przepchać paliwo do pompy tandemowej. jak padnie to silnik w czasie jazdy potrafi zgasnąć i nie odpali. u mnie tak było.po wymianie wszystko jest ok
  7. lepiej kupić uszczelkę metalową w aso. koszt 40zł
  8. mam to samo. sprawdź ,czy łącznik elastyczny za turbiną nie jest uszkodzony . u mnie to właśnie poszło
  9. do auta zostało zalane 60 litrów ze sprawdzonej stacji BP. filtr zakupiłem nowy i dziś będę go wymieniał, oraz kupię pompkę do zbiornika -tak dla pewności problem rozwiązany po wymianie filtra,pompy tandemowej , pompki w zbiorniku i przeczyszczeniu przekaźników autko znowu na chodzie
  10. po podpięciu pokazało 0 błędów
  11. Witam. panowie mam taki problem. 2 dni temu odpaliłem autko pod domem i zabrałem się za odśnieżanie. autko chodziło jakieś 10 min po czym zacząłem jazdę i..... po przejechaniu 100 metrów nagle zgasło i już nie chce zapalić. co może być tego przyczyną??? Dodam ,że było około -2c i musiałem przytrzymać na rozruszniku około 3-4 sekund żeby załapało. Wyciągnąłem dziś pompkę z baku. pompka chodzi,ale jakoś tak cicho. Jakie ciśnienie powinna dawać? Z góry dziękuję za każdą pomoc
  12. kropekpl odpowiedział(a) na kropekpl temat w Audi A4 B6/B7
    w opisie firmy jest , że oryginalny immo działa z tym systemem, więc jakoś to jest rozwiązane
  13. kropekpl opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam forumowiczów Co myślicie o takim patencie do naszych b6? http://www.innovativeignitionsystems.com/#!lt-e8b-push-button-start/c1b03 Bajer bardzo fajny ,cena też pewnie nienajgorsza Czekam na wasze komentarze za i przeciw , bo jestem chętny na zakupienie tego
  14. Witam sąsiada
  15. panowie odświeżę temat. skoro tak ciężko dostać ori maty na tył,a fotele przód też są drogie, to co myślicie o tkim czymś http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-duza-i4989459317.html ?
  16. Witam. podepnę się pod temat. Mam pytanie-czy fotele z a6 c5 podejdą do a4 b6? Czy dużo rezania będzie żeby to przerobić jak coś? Mam możliwość kupienia takich z pamięcią za grosze(150 zeta za 2:) Z góry dziękuję za pomoc
  17. Witamy A sprawdzałeś poziom płynu hamulcowego w zbiorniczku?
  18. kropekpl odpowiedział(a) na kropekpl temat w Audi A4 B6/B7
    dziękuję bardzo za info:)
  19. kropekpl odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    taśmę kup w jednym kawałku i docinaj do długości dekorów. kup dodatkowo specjalne złączki do niej-takie z kabelkami-w sklepie ci facet na pewno powie jakie,będziesz miał z głowy lutowanie. co do podłączenia,to masz to napisane w 1 poście autora- w drzwiach do podświetlenia klamek a na konsoli do oświetlenia nawiewów lub pod przełącznik świateł
  20. fajnie jak dojdzie to będę widział co tam jest. a jak nie będzie to ci na pv napiszę
  21. kropekpl opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam drogich forumowiczów. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc i powiedzieć gdzie mogę znaleźć jakieś schematy albo materiały jak podłączyć ori alarm do a4 b6 wraz z tymi przełącznikami w drzwiach kierowcy? Z góry dziękuję
  22. ok.dzięki za info. gość ma mi dopiero wysłać tą roletę więc myśle że będzie w komplecie
  23. ok:) wielkie dzięki za odpowiedź
  24. witam. czy któryś z forumowiczów wie może jaki jest nr podłokietnika tył wraz z uchytami na napoje bo mam zamiar takie cudo w aso zamówić. z góry dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.