Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Tylny podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się czy w A4 występował podłokietnik tylny z uchytami na napoje? Widziałem takie coś w A6, po położeniu podłokietnika z przedu wysuwane są łapki na kubki. Jeśli w B6 było coś takiego to da się to jakoś dokupić/zamontować? czy to raczej cały podłokietnik?

Opublikowano

Pewnie że są takie podłokietniki w B6 . Czy da się to dokupić tego to nie wiem . jak jak wsadziłem fotel z B7 s line to mam taki podłokietnik z tyłu . A B6 widziałem takie :hi:

Opublikowano

Da sie da, ale to jest rarytas :)

Trzeba kukac na allegro :good:

Opublikowano

Gdzieś miałem taki uchwyt poszukam go,mi nie jest potrzebny :)

Opublikowano

ja u siebie mam coś takiego nie wiedziałem że to rarytas :wink4: . wysowają sie z przedniej cześci na 2 kubki

Opublikowano

ja u siebie mam coś takiego nie wiedziałem że to rarytas :wink4: . wysowają sie z przedniej cześci na 2 kubki

też się zdziwiłem... myślałem że to standardowe wyposażenie...

a te kubki co mamy to się dokłada czy trzeba całość wymieniać?

Opublikowano

Caly podlokietnik :)

Opublikowano
  • Autor

ja u siebie mam coś takiego nie wiedziałem że to rarytas :wink4: . wysowają sie z przedniej cześci na 2 kubki

też się zdziwiłem... myślałem że to standardowe wyposażenie...

a te kubki co mamy to się dokłada czy trzeba całość wymieniać?

taaa standardowe chyba na kraje zachodnie bo na Polskę napewno nie. No cóż sam chciałem auto krajowe z pełną historią to mam...golaska :)

Tylny podłokietnik to chyba nie do zdobycia z resztą nie wiem jak to czy daje się rozdzielić od reszty kanapy...szkoda zachodu, są rzeczy których jednak nie warto rezać :confused4:

Opublikowano

ja u siebie mam coś takiego nie wiedziałem że to rarytas :wink4: . wysowają sie z przedniej cześci na 2 kubki

też się zdziwiłem... myślałem że to standardowe wyposażenie...

a te kubki co mamy to się dokłada czy trzeba całość wymieniać?

taaa standardowe chyba na kraje zachodnie bo na Polskę napewno nie. No cóż sam chciałem auto krajowe z pełną historią to mam...golaska :)

Tylny podłokietnik to chyba nie do zdobycia z resztą nie wiem jak to czy daje się rozdzielić od reszty kanapy...szkoda zachodu, są rzeczy których jednak nie warto rezać :confused4:

wiesz mi że oparcie materiałowe można za bezcen czasem na allegro wyrwać... tylko kolor i deseń dopasować...

ludzie zmieniają na skórkę to całe komplety z fotelami i poduchami można czasem za 300zł kupić

Opublikowano

Przegladałem sobie taki program i znalazełem jak to wyglądało w b6.Nawet schowki pod siedzeniami przednimi były

1CISLS.jpg

Opublikowano

Przegladałem sobie taki program i znalazełem jak to wyglądało w b6.Nawet schowki pod siedzeniami przednimi były

1CISLS.jpg

Dobry jesteś :) " Nawet schowki pod siedzeniami przednimi były" - były :good:

Pakiet schowek obejmuje:

- uchwyt na napoje w podłokietniku z tyłu

- siatki w oparciach przednich foteli

- zamykane schowki pod przednimi fotelami

- zamykany schowek w desce rozdzielczej

Pakiet oświetlenie

oświetlenie podłokietnika, klamek, podłogi,

Pakiet "Komfort"

- składane oparcie tylnej kanapy

- elektryczna regulacja szyb z tyłu

- lakier metalik lub perłowy

- autoalarm

- audi parking system (tył)

- tempomat

- przygotowanie do montażu telefonu

- FIS z kolorowym wyświetlaczem

Pakiety są różne a pakiet schowki jest przydatny :good:

Opublikowano

a żeby nie było że kupowano pakietami to zaznaczę swoje:

Pakiet schowek obejmuje:

- uchwyt na napoje w podłokietniku z tyłu

- siatki w oparciach przednich foteli

- zamykane schowki pod przednimi fotelami

- zamykany schowek w desce rozdzielczej

Pakiet "Komfort"

- składane oparcie tylnej kanapy

- audi parking system (tył)

- tempomat

- przygotowanie do montażu telefonu

- FIS z kolorowym wyświetlaczem

Pakiet "Sport"

- reflektory ksenonowe PLUS

- manualna regulacja wysokości fotela pasażera

Pakiet bagażnik

- dodatkowe kieszenie po bokach bagażnika

- dodatkowe gniazdo 12 V w bagażniku

także kupowali jak chcieli... albo co było w salonie... no ale to już OT

Opublikowano

Zawsze można poczuć się jak w salonie albo jeszcze lepiej i samemu dokładać pakiety :good:

Opublikowano

Jak ktos lubi duzo po pijać podczas jazdy

w92GA.jpg

  • 4 lata później...
Opublikowano

witam. czy któryś z forumowiczów wie może jaki jest nr podłokietnika tył wraz z uchytami na napoje bo mam zamiar takie cudo w aso zamówić. z góry dziękuję

Edytowane przez kropekpl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.